Впишіть себе в історію районки

2 жовтня 2020 року газета «Козельщинські вісті» відзначатиме 90 років із дня виходу першого номера у світ. Тож нехай цей рік буде святковим не тільки для газетярів, але і для наших читачів та дописувачів

Спеціально для вас, шановні, ми оголошуємо ювілейний марафон «Впишіть себе в історію районки».
Він продовжуватиметься близько дев’яти місяців — термін, у який народжується дитя. Тож народжуйтеся разом з улюбленою районкою — читайте наші пропозиції, беріть участь у вікторинах, акціях і конкурсах різних номінацій. Учасники й переможці отримають ексклюзивні призи від «Козельщинських вістей» у дні святкування ювілею газети, протягом жовтня. А найцікавіші зустрічі з нашими читачами, дописувачами, спонсорами обов’язково знайдуть місце на наших шпальтах.

«Пожовклі сторінки»
У вас збереглися номери газети 30, 40, 50-річної давнини або й старші? Розкажіть про те, чому у вас зберігаються ці примірники. Сфотографуйтеся з ними чи принесіть їх до нас. Власника найстарішого номера чекає приз.

«Районка у моїй долі»
Редакція чекає на розповіді про те, чому ви читаєте нашу газету. Можливо, хтось із вас згадає про свою зустріч із журналістом. Інший розповість, як газетна публікація допомогла йому владнати якусь проблему. Ми будемо раді отримати звісточку і від тих, про кого колись писала районка, — яке нині ваше життя-буття, як воно змінилося після публікації?

Фотоконкурс «Я й улюблена газета»
Надсилайте нам оригінальні фотографії з улюбленою газетою, і ви побачите їх на сторінках «Козельщинських вістей».

«Мій день народження — 2 жовтня»
День народження районної газети — 2 жовтня. І у Вас також? Ми будемо раді з Вами познайомитися і представити Вас іншим нашим читачам. Надсилайте у редакцію своє фото і невелику розповідь про себе.

«Поетичним пером»
Як приємно, коли тебе хвалять! Отож чекаємо від майстрів пера вірші, частівки, слогани, поеми, присвячені районній газеті.

«Подаруй приз читачу»
Ця номінація — для приватних підприємців, фермерів, усіх, хто має власний бізнес. Запрошуємо вас стати меценатами для наших читачів. Придбайте від себе чи вашого підприємства/господарства будь-який подарунок (вартість не має значення, у господарстві все знадобиться) хоча б для одного читача районної газети, який ми вручимо від вашого імені наприкінці ювілейного марафону. Якщо хочете, можете приїхати і вручити особисто. Людям приємно, а вам — додаткова реклама, яка обов’язково буде у газеті.

Любі читачі! Ми чекаємо від вас активності! Допоможіть нам зробити цей ювілейний рік цікавим і насиченим — впишіть себе в історію районної газети. Усі ваші дописи друкуватимуться на сторінках газети протягом нинішнього року.

Дописи можна надсилати:

  • у месенджери наших сторінок у соцмережах;
  • на електронну пошту: kozvisti@gmail.com;
  • у вайбер: 098 48 91 820, 066 07 35 410;
  • на поштову адресу: редакція газети «Козельщинські вісті», вул. Остроградського, 91а, смт Козельщина Козельщинського району Полтавської області, 39100.
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *