Чим січень багатий?

Перший місяць нового року видався багатим не лише на традиційні колядки та щедрівки. У січневій скарбничці місцевих подій — чимало позитиву

Так, учні Козельщинського ліцею відправили різдвяні подарунки для наших захисників на передову у Донецьку область — у відповідь отримали фотозвіт з гостинцями від вдячних адресатів.
Ще одна непересічна січнева подія: ордер на службове житло отримала молодий лікар-кардіолог Козельщинської райлікарні — квартиру придбано завдяки зусиллям депутатів районної ради та за вагомого сприяння депутата обласної ради Олександра Коваленка.
У цьому напрямку працює, до речі, й Козельщинська об’єднана територіальна громада. Нещодавно вона придбала за рахунок відповідної державної субвенції житловий будинок з усіма зручностями для молодої жінки, яка відноситься до категорії дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування і перебувала на квартирному обліку.
Вважаю, забезпечення житлом як молодих фахівців, так і інших категорій населення, які перебувають на квартирному обліку,— неабияке досягнення для нашого краю. Дай, Боже, щоби ці досягнення примножувалися й надалі, і щоб для цього були всі можливості.
Незважаючи на те, що надворі зима, але завдяки невластивій для січня теплій погоді продовжуються різноманітні роботи з благоустрою. Центр Козельщини прикрасили пішохідні зони з новенькою тротуарною плиткою — результат соціального партнерства з мережею магазинів «Маркетопт». У населених пунктах об’єднаної територіальної громади розширюється мережа вуличного освітлення.
У січні маємо поважних іменинників. Відзначив свій 90-річний ювілей козельщанин Всеволод Максимович Приходько. І ще одна наша землячка — Ганна Дмитрівна Гаврилець із Гайового (до речі, вона — двоюрідна сестра Всеволода Максимовича!) святкувала своє сторіччя. А 27 січня зустріли 95-ту зиму Анастасія Кузьмівна Миленька із Дяченок та Віктор Тимофійович Прокопенко з Приліпки. Пишаємося нашими довгожителями і бажаємо їм здоров’я ще на многії літа! А принагідно всім іменинникам січня зичимо у добрі, мирі та любові благополучно перетнути столітню межу.
І насамкінець нагадаю тим, хто, можливо, заблукав у календарі, що завтра – День зустрічі випускників. Досі не можу зрозуміти, чому його відзначають узимку, а не навесні чи влітку, за хорошої погоди, проте раджу таки скористатися можливістю зайвий раз зануритися у світ власного далекого дитинства.
Усім — лише хороших новин і щасливих подій у житті. Бережіть себе — і залишайтеся з нами!

Надія ЛИТВИН

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *