«Народний телефон» + «Запитайте у районки»: знайдемо рішення разом!

Нагадуємо, що кожен із вас, шановні читачі, має можливість напряму звертатися до редакції телефоном, писати у Viber, соціальні мережі, на електронну пошту, на адресу редакції, вкинути свій запит у редакційні скриньки, що розміщені у всіх населених пунктах нашого району.

Як показала практика, найпопулярнішою рубрикою є «Народний телефон». Ви дзвоните, щоб «вилити душу», виговоритися на сторінках газети, вирішити проблему, запропонувати щось корисне, порушити злободенне, болюче питання.

Жодне ваше звернення ми не залишили поза увагою. Де було потрібно —  надсилали запити до відповідних владних структур і друкували відповіді з перших вуст. Таким чином, спрямовуємо всі можливі зусилля на те, щоб допомогти вам у розв’язанні певних проблем, знайти відповіді на будь-які запитання, у тому числі й до місцевої влади або до фахівців різного профілю.

Окрім проблемних звернень, не забувайте і про своїх односельців. Підказуйте, хто у вашому селі є цікавим, хто талановитим, хто неординарним. Ми обов’язково завітаємо до них у гості, щоб написати про цих людей на сторінках «Козельщинських вістей».

Нагадуємо номери телефонів, за якими ви можете подзвонити нам чи написати повідомлення у Viber: +38 098 48 91 820, +38 066 073 54 10.

Для оперативного реагування прохаємо повідомляти нам, якщо вкидаєте листа до редакційних скриньок, розміщених по магазинах, адмінприміщеннях і поштових відділеннях у селах району.

Окрім цього, ви, звісно, можете  звернутися до нас: листом через Укрпошту (Редакція газети «Козельщинські вісті», вул. Остроградського, 91а, смт Козельщина Козельщинського району Полтавської області, 39100),  повідомленням на  нашу електронну адресу kozvisti@gmail.com або особисто у Фейсбук чи Instagram.

Телефонуйте, пишіть у будь-якій формі, запитуйте, як умієте; тільки називайтеся чи підписуйтеся своїм прізвищем, бо анонімні звернення ми не розглядаємо. Підпис під повідомленням у газеті  ми друкуватимемо тільки за Вашої згоди.

Редакція

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *