На рахунку наших рукоборців 28 нагород

15 лютого у спортивному комплексі Полтавської аграрної академії відбулися два чемпіонати Полтавської області з армспорту серед юнаків і дівчат (2005 року народження і молодших) і серед юніорів та юніорок (2002-2004 р. н.). Більше сотні учасників із різних куточків області боролися за право представляти Полтавщину на чемпіонатах України з армспорту. Наполегливо готувалися до цих відповідальних турнірів і спортсмени Козельщинської дитячо-юнацької спортшколи. І в результаті — на рахунку наших рукоборців — 28 нагород.

Призерами серед юнаків і дівчат у своїх вагових категоріях у боротьбі на ліву руку стали Анастасія Артюх, Юрій Манько, друге місце розділили Михайло Корецький, Владислав Корсун, Юрій Пивоваров, а третє — Ольга Мордик, Софія Винник, Анастасія Андрейко.
У боротьбі на праву руку перемогу святкували Юрій Манько — 1 місце, Михайло Корецький, Юрій Пивоваров — 2 місце, Анастасія Артюх, Владислав Корсун, Анастасія Андрейко — 3 місце.
Серед юніорів та юніорок у боротьбі на ліву руку нагороди вибороли Анастасія Артюх, Денис Мордик, у них перше місце, а друге розділили Дмитро Гирман, Павло Керекеш, Антон Селецький, а третє — Юрій Пивоваров, Павло Погрібняк, Аліна Миленька.
У боротьбі на праву руку перше місце у Анастасії Артюх і Дениса Мордика, друге — у Дмитра Гирмана та Павла Керекеша, а третє — у Павла Погрібняка й Аліни Миленької.
Хоча не всі спортсмени змогли потрапити у трійку призерів, але хорошу боротьбу продемонстрували у своїх категоріях Олександра Гладка, Денис Дідковський, Юлія Рибалко, Владислав Жайворонок, Олександр Бутенко, Данило Чурюпкін. Тож місцевий осередок ГО ВФСТ «Колос» і колектив ДЮСШ вітають юних спортсменів із успішним виступом.

Валерій СРІБНИЙ,
директор Козельщинської ДЮСШ

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *