Хай буде світло!

Під таким заголовком у минулорічному номері газети від 6 вересня ми публікували листа мешканців вулиці Шевченка, що у Приліпці. Нагадаємо, про що йшлося:

«У селі Приліпці є вуличне освітлення. Але чомусь черга тільки до маленької частинки нашої вулиці Шевченка (номера будинків 141, 142, 145,192, 198, 202, 206, 208, 210) так і не дійшла… Чи можемо ми колись сподіватися, що вуличні ліхтарі засвітяться і на цьому кутку?», — писала від імені мешканців вулиці Шевченка с.Приліпки пенсіонерка Наталія Григорівна Михно.

Як відповіла тоді на редакційний запит Козельщинська громада, вказану ділянку внесли до переліку планових робіт із розширення мереж вуличного освітлення у громаді.
І ось нарешті — добра новина: названа вулиця освітлюється, починаючи з 13 лютого цього року! Про це повідомила нам Наталія Григорівна особисто. Вона також передала від імені усіх своїх односельців, що живуть у названих будинках, глибоку вдячність, перш за все, очільнику Козельщинської громади Олександру Троцькому та всьому виконавчому комітету селищної ради; підряднику та виконавцю поточного ремонту вуличного освітлення — ТОВ «Веста» (м.Полтава); а також працівникам Обласного контактного центру та урядової «гарячої лінії» — за сприяння та підтримку, — наголошують у своєму зверненні до редакції приліпчани.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *