Аби звірі в лісі не переводилися

Козельщинські єгері продовжують викладання кормів для лісових мешканців

Лише 19 лютого у Мануйлівському лісі-молодняку на підгодівельні майданчики для парнокопитних звірів висипали 1200 кг зерна кукурудзи; на 25 кілограмів солі поповнили солонці для зайців та 100 кілограмів сіна виклали у годівниці для косуль. Ще півтори тонни зерна у ці вихідні мисливці відвезли і на інші дільниці по Пісках, Юрках, Мануйлівці і Говтві — болота Тинкове і Бурти, в Омельчишину балку.


А вже з понеділка розпочали встановлювати гнізда для дикої качки та міняти непридатні солонці для зайця-русака на нові.
— Багато хто нас запитує: навіщо це вам? Передусім, зазначу, що охорона, відтворення та раціональне використання мисливської фауни, доведення щільності диких тварин до оптимальної — наш обов’язок як користувачів мисливських угідь, — розповідає директор Козельщинського госпрозрахункового мисливсько-рибальського підприємства Андрій Підлісний.

— А цього досягти можна лише належною підгодівлею, охороною та регулюванням чисельності тварин. Ще два роки тому, 26 січня 2018 року на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській облдержадміністрації було прийнято рішення про підгодівлю диких кабанів протягом усього року, щоб не допустити їхньої міграції та, відповідно, розповсюдження африканської чуми свиней. Витрати дуже великі, але, слава Богу, маємо для цього як свої запаси кормів, так і не відмовляємося від допомоги наших постійних спонсорів — О.В.Верхогляда, М.М.Роя, С.В.Щерби та В.С.Сьомкіна. Часто вони допомагають і з вивезенням та викладанням їжі для звірів. Найактивніше у підгодівлі беруть участь старший єгер Л.М.Зубенко, єгері В.П.Подлесний і Ю.М.Литвин. Я щиро вдячний усім за небайдужість і готовність у будь-який час прийти на допомогу.

Наталія РОМАНЧЕНКО

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *