Прошу звернути увагу на маленьку деталь

«Я людина приїжджа, але мені дуже подобається у нашій громаді, — ділиться своїми враженнями мешканка району Оксана. — Подобається, як вона змінилася на краще останнім часом, скільки корисного робиться по селах і у самій Козельщині. Хочу зробити лиш одне зауваження, можливо, воно не таке й важливе, але для мене особисто ледь не коштувало здоров’я моєї онучки. Нещодавно я з нею пішла у комунгосп, що у приміщенні виконкому (де знаходиться і «Водоканал», і ще багато різних установ). Так от там на сходинках, що ведуть на перший поверх будівлі, відсутня верхня частина перил. Дитина послизнулася і ледь не впала зі сходів униз. Розумію, що це одиничний випадок. А може, люди, які працюють у тому приміщенні, просто звикли і не звертають увагу на таку маленьку деталь? Будь ласка, повідомте про це у громаду».

Редакція звернулася за роз’ясненнями до першого заступника голови Козельщинської селищної ради Анатолія Срібного. Він повідомив наступне:
— Звісно, ми знаємо про цей факт, але просто не встигаємо усе залагодити водночас. Перила вже замовлені, незабаром їх встановлять на сходи. До того ж, плануємо облаштувати у приміщенні виконкому внутрішній туалет, який не працював від першого ж дня експлуатації будівлі. Тобто всі зусилля спрямовуємо на забезпечення зручних умов як для тих, хто тут працює, так і для відвідувачів, — зазначив посадовець.

До редакції вже неодноразово зверталися жителі с. Солониці зі скаргою на несвоєчасну доставку до їхніх помешкань преси. Редакція направила запит до Полтавської дирекції АТ «Укрпошта» із проханням усунути недоліки у роботі листонош. Після отримання відповіді ми обов’язково опублікуємо її на сторінках газети.

Дякуємо, що довіряєте і залишаєтеся з нами!

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *