Самооцінювання якості освіти у школах району: від теорії до практики

На базі Козельщинського ліцею відбувся семінар-тренінг із самооцінювання освітніх та управлінських процесів у закладі загальної середньої освіти, організований управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області (далі – управління Служби) для лідерів шкіл Козельщинської і Новогалещинської ОТГ та Козельщинського району.

Виявлення зон розвитку школи є важливим аспектом розбудови її індивідуальної траєкторії успіху. Протягом зустрічі лідери шкіл мали змогу детально ознайомитися з особливостями проведення самооцінювання. Усвідомлення необхідності розбудови та впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти є першим і важливим кроком на шляху її формування.
Лідери шкіл навчилися використовувати конкретний інструментарій для самооцінювання та зрозуміли яким чином визначити, на якому рівні перебуває якість освітньої діяльності закладу освіти.
Команда управління Державної служби якості освіти висловлює вдячність за співпрацю керівникам місцевих органів управління освітою Олегові Кабаченку, Аліні Сивокінь, Наталії Стрілець та директору Козельщинського ліцею Наталії Івашині.

За матеріалами управління
Державної служби якості освіти
у Полтавській області

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *