Біланівський ГЗК виділив 300 тисяч гривень медустановам Кременчуцького і Козельщинського районів

Біланівський ГЗК (БГЗК, Ferrexpo Belanovo Mining, FBM,
що входить в групу Ferrexpo) у рамках великої програми допомоги Групи Феррекспо направив 300 тисяч гривень медичним установам Кременчуцького і Козельщинського районів на боротьбу з пандемією COVID-19

«Наше підприємство прийняло рішення направити фінансову допомогу лікарням, виходячи з необхідності закриття першочергових потреб у засобах захисту й антисептиках для боротьби з коронавірусом. Ми не можемо залишатися осторонь, коли медики в першу чергу потребують нашої підтримки для збереження людських життів», — зазначив генеральний директор БГЗК Юрій Химич.
Це не весь обсяг допомоги; Біланівський ГЗК буде стежити за розвитком ситуації і приймати рішення стосовно подальшого задоволення першочергових потреб медичних установ.
Раніше повідомлялося, що підприємства Ferrexpo (Полтавський, Єристівський і Біланівський ГЗК), які працюють на території України, виділили допомогу в сумі 2,5 млн. доларів США лікарням Горішніх Плавнів, Кременчука й Полтави для лікування та запобігання поширенню коронавірусу в Полтавській області і в цілому в Україні. Такі дії відбуваються у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, Департаментом охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, адміністраціями інших районів Полтавщини та інших регіонів України.

Довідка про компанію
Ferrexpo — швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво й експорт високоякісних залізорудних окатишів, використовуваних у виробництві сталі. Група Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатишів серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи — Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpo plc володіє 100% акцій Ferrexpo AG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2019 р. компанія виробила 10,5 мільйона тонн залізорудних окатишів. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В’єтнаму, а також США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *