Навіщо знімають електродроти?

Від імені мешканців села Андрійок до редакції звернулися Ніна Григорівна Костиря і Тамара Іванівна Андрейко із проханням висвітлити у газеті «Козельщинські вісті» наступне питання:

«29 березня у село приїхала бригада електриків, познімали два прольоти електродротів, близько 150 метрів, майже пів вулиці Космонавтів. Далі — посадка. Ми розраховували, що там повісять ліхтарі, бо ми цілу зиму без світла були, але їх нам так і не почепили. До ліхтарів, що селищна рада встановила восени в Андрійках, теж світло так і не підключили. У кінці вулиці Космонавтів ще одна хата залишилася. Нехай її господарі живуть у місті, а приїжджають лише на літо, та тепер навіть насос у колодязь не вкинуть, щоб город полити. Тепер електрики приїдуть і стовпи познімають, щоби продати. Запитуємо їх, навіщо вони це роблять? Кажуть: «Як треба вам буде, то ми підключимо». Хто їх поверне назад, хто підключить, за чиї кошти?».

Редакція звернулася за роз’ясненням у Козельщинську філію АТ «Полтаваобленерго»

Одразу ж отримали оперативну відповідь від начальника Козельщинської філії AT «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» М.М.Скрильника:

— Щодо демонтажу ділянки ПЛ-0,4 кВ від КТП-10/0,4 кВ № 42 Л-1 оп. 50/52-53 пояснюю, що дана ділянка повітряної лінії електропередач була демонтована відповідно до рішення комісії філії зі збереження майна AT «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», оскільки останнім часом, зокрема у період карантину, почастішали крадіжки майна AT «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Тож персонал філії проводить демонтаж незадіяного у виробничому процесі обладнання для запобігання його крадіжок. Тим більше, що демонтуються ділянки ПЛ, де узагалі відсутні споживачі або споживачі, у яких відсутні будь-які договірні відносини з Козельщинською філією AT «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», тобто непереоформлена спадщина, купівля-продаж чи узагалі власник особового рахунку помер.
У таких випадках споживачам чи особам, які мають намір приєднатися до мереж оператора системи розподілу, яким є Козельщинська філія AT «ПОЛТАВАОБЛ-ЕНЕРГО», необхідно з’явитися до групи обслуговування споживачів нашої філії і переукласти договори на розподіл електроенергії, паралельно переукласти угоду на постачання електроенергії з ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» за адресою: смт Козельщина, вул. Енергетиків,3. Переукладення чи укладення нових договорів виконується згідно з Правилами роздрібного ринку електричної енергії та інших чинних нормативних документів. Телефони для довідок: щодо переоформлення в Козельщинській філії AT «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (095) 376-15-93, щодо переоформлення у ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» (066) 623-87-16.
Наголошую, що на даний час до 24.04.2020 року Козельщинська філія «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» працює з обмеженням, тобто доступ споживачів на територію філії заборонений. Усі консультації — за телефонами або іншими електронними засобами, вказаними на сайті компанії https://www.poe.pl.ua. Також нагадуємо, що у разі тимчасового непроживання з різних причин, споживач повинен звернутися до філії AT «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з відповідною заявою. Для уникнення непорозумінь щодо нарахування повідомляємо, що споживач повинен передавати показник електролічильника станом на перше число місяця зручним для нього способом або засобами, які вказані на сайті компанії.
Також повідомляю, що мережа вуличного освітлення у с. Андрійках належить Козельщинській ОТГ і рішення щодо її розширення чи додаткового монтажу вирішує ОТГ. Стосовно новозбудованої мережі повідомляємо, що наразі договір на розподіл електричної енергії знаходиться на підписанні в АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО». Після підписання договору вуличне освітлення у с. Андрійках буде підключено до мереж оператора системи розподілу. Наразі у зв’язку з карантином тимчасово призупинено надання будь-яких послуг.
Також прохаємо всіх свідомих громадян повідомляти про факти чи намір крадіжок електрообладнання та електроенергії. Тільки спільними зусиллями ми побудуємо правову європейську державу.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *