Опубліковано рейтинг полтавських вишів

У квітні 2020 року сайт Освіта.ua проаналізував дані науковометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази SciVerse Scopus. Заклади вищої освіти України ранжуються за кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій та їхніх цитувань іншими науковцями – індексом Гірша. Цього року до бази даних включено 177 закладів вищої освіти, що на 11 позицій більше у порівнянні з минулим роком.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посів перше місце серед університетів Полтави. У загальному рейтингу українських закладів вищої освіти він розташовується на 66-му місці.
Результати щорічного рейтингу SciVerse Scopus 2020 року базуються на показниках бази Scopus, кількості цитувань наукових статей, що публікуються університетом чи його співробітниками.
Дані науковометричної бази Scopus використовуються при складанні деяких рейтингів провідних університетів світу. Наприклад, Times Higher Education або QS World University Rankings. У базі постійно індексується понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.

За матеріалом медіацентру
НУ «Полтавська політехніка імені Ю.Кондратюка»

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *