Наша мета — не покарати, а попередити порушення карантину

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 № 255 «Про внесення змін до постанови КМУ від 11 березня 2020 №211», задля недопущення розповсюдження та профілактики небезпечного інфекційного захворювання на території Козельщинського району працівники Козельщинського відділення поліції постійно перевіряють парки, сквери, прибережні й лісопаркові зони, можливі місця для відпочинку, об’єкти торгівлі, контролюють осіб, які знаходяться на тимчасовій самоізоляції.
У результаті на двох жительок Полтавського району, які займалися продажем посадкового матеріалу, та однієї громадянки Козельщинського району, яка відмовилася від обов’язкової обсервації після перетину державного кордону України, було складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 44-3 КУпАП (Порушення правил щодо карантину людей). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Шановні громадяни! Залишайтеся вдома. Не допускайте порушення обмежень, установлених у зв’язку з карантином. Оберігайте себе та своїх близьких.

Козельщинське відділення поліції

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *