Чому влада не ставить на терези бажання дев’яти осіб проти однієї?

Шановна редакціє! Просимо надрукувати на сторінках нашої улюбленої районки «крик душі» мешканців вулиці Затишної (Чапаєва) у Козельщині

Понад 50 років на нашій вулиці мешкає жінка похилого віку, яка дуже конфліктна. Вона весь час сварилася і навіть билася із нині покійними своїми свекрами, потім із рідною дочкою, яку взагалі вигнала з двору з неповнолітнім сином…
А потім почала сваритися із мешканцями вулиці. Причепилася до поштових скриньок, які роками стояли навпроти їхнього двору, як і в інших місцях селища, нікому не заважали. Нам було зручно, і листоноші теж, особливо в зимовий період. Багато з мешканців вулиці — люди похилого віку, 70-80-и років, у них комп’ютерів, інтернету немає, тож виписують газети, отримують рахунки з газової служби, енергозбуту, «Укртелекому». Хоча для молодих це звучить дивно і вони запитують: «А що, ви виписуєте газети?». На нашій вулиці мешкає багато молодих сімей із дітками — 10 діток віком до 5-и років, 6 дітей до 11-и років. То ця особа, проїжджаючи велосипедом повз мам, які гуляють зі своїми малюками на вулиці, неодмінно кидає в їхній бік нецензурну лайку.
Ми не знаємо, за що у неї така злість, агресія до всіх. Ніхто її ніколи не ображав і не обзивав за всі ці роки.
Але і в нас уже терпець увірвався. 22 травня 2019 року у день святого Миколая її сім’я розтрощила-розгромила на частини поштові скриньки. Каже: «Стрес знімаю!» На наше прохання депутат селищної ради С.В’юн відремонтував скриньки (на фото вгорі). У відповідь сусідка вісім місяців зі скандалами оббивала пороги селищної ради, райдержадміністрації, районної ради — так їй, очевидно, заважали ті злощасні скриньки. Як у тому прислів’ї: голодній курці — зерно на думці. Ми навіть, було, вирішили переставити їх в інше місце.
Але сусідка нас випередила: разом із дочкою та зятем 20 квітня, у Великодні свята, демонтувала поштові скриньки і затягла у двір (фото внизу). На спілкування з працівником поліції, який виїхав на місце події, ця жінка не вийшла.
Ми задоволені роботою Козельщинської ОТГ, яку здійснюють у селищі, але у розв’язанні цього питання — зовсім навпаки. Тож поставте на терези бажання однієї людини і дев’яти. Де важче? Де правда?

Ю.Касай, Т.Івашова, О.Секеріна, І.Портненко, О.Лисиця, М.Дуганець, О.Луценко, Т.Фидря, І.Митнюк,
мешканці вулиці Затишної
у смт Козельщині

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *