Цвітну капусту на бідній землі не виростити

Цвітна капуста на першому етапі повинна сформувати потужну розетку листя, тільки сильні рослини дадуть великі головки суцвіть

У червні капусту потрібно підживлювати азотними добривами — настоєм коров’яку, настоєм з бур’янів або розведеною сечовиною (1 столова ложка добрива на 10 літрів води).
У липні підживлюйте капусту комплексним добривом з розрахунку 30 г на 1 квадратний метр. Мінеральні добрива для капусти можна замінити деревним попелом, бо у ньому міститься, окрім фосфору і калію, багато мікроелементів, необхідних для зав’язування капусти.
Прискорює зав’язування головок цвітної капусти позакореневе підживлення борною кислотою. Для цього 5 г борної кислоти розчиніть у склянці гарячої води, а потім додайте у 10-літрове відро води. Отриманим розчином обприскайте капусту по листю у вечірній час.
Капуста любить підгортання, це сприяє утворенню додаткових корінців, підгорнуті рослини менше страждають від різких перепадів вологості ґрунту.
З моменту появи зав’язі у цвітної капусти розміром із кулачок у центрі листових розеток важливо стежити за вологістю ґрунту, не допускати пересихання. Капусту краще поливати потроху, але часто, зволожуючи лише верхній шар ґрунту. У спеку капусту добре поливати зверху по листю через розбризкувач, тоді рослини не будуть страждати від спеки.
Суцвіття цвітної капусти ближче до часу дозрівання звільняється від листя, але під сонячними променями головка цвітної капусти жовтіє, швидше зацвітає, втрачаючи свій гарний молочний колір і ніжність суцвіть. Щоб отримати якісний урожай, листя цвітної капусти зв’яжіть у пучки над головками, тоді суцвіття довго залишаються білими, ніжними і не зацвітають.
Не можна довго тягнути зі зрізанням голів цвітної капусти після того, як вони досягли максимального розміру. Перезрівши, голова цвітної капусти розпадається, починає цвісти, при цьому набуваючи жовтого відтінку, стає грубою.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *