Магія листя хрону: витягає сіль прямо через пори шкіри

Продукт має середземноморське походження, тому може похвалитися яскравою латинською назвою Armoracia. Пізніше хрін здобув популярність і у наших краях, використовувався і як приправа, і у магічних обрядах, і як необхідний елемент весіль

Практичне застосування знайшлося не тільки для коріння хрону, яке сьогодні широко використовується як приправа, але і для листя. Воно містить вітаміни групи B, а також C, Е і PP. Крім того, тут присутня велика кількість калію, кальцію, магнію, сірки, селену. А концентрація аскорбінової кислоти дасть фору навіть лимону та чорній смородині.
Присутність фітонцидів дозволяє використовувати листя хрону для захисту від шкідливих мікроорганізмів. Причому їх концентрація настільки велика, що навіть сушене листя має бактерицидний ефект. Тому господині використовують їх у консервуванні.

А ще лікувальні властивості листя хрону позбавлять від небезпечних сольових відкладень. Перед сном візьміть 2 великих листки хрону, вмочіть їх у кип’яток, потім покладіть на спину і накрийте тканиною. Якщо відчуваєте несильне печіння — це нормально. Опіки при такому компресі неможливі.
Вранці акуратно зніміть тканину і листя. Воно увібрало сіль з організму, і якщо її було багато, то листя навіть може розсипатися. Визначаємо, в яких місцях тіла найбільше солі.
Повторюємо процедуру з компресом до тих пір, поки на листках не припинить з’являтися сіль.
Настоянка з листя хрону допомагає також від болю у спині й суглобах. Засіб робиться з молодих, зелених листків, які складаються у скляну банку і заливаються спиртом (або горілкою). Суміш настоюється дві доби у темному прохолодному місці, після чого нею можна натирати хворі місця.

Але пам’ятайте: хрін — алергенний продукт, тож використовувати його чи ні, залежить тільки від вашого організму.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *