Як виготовити пальник із банок із-під пива

Виготовити маленький пальник із підручних матеріалів можна, витративши всього чверть години. А знадобитися він може у найрізноманітніших ситуаціях. Наприклад, закип’ятити літр води на такому пальнику можна менше ніж за 10 хвилин

Нам знадобляться: дві однакові алюмінієві банки (з-під пива або інших напоїв), шило (голка або шпилька), плоскогубці, фломастер, ножиці, суперклей, монетка, паливо.
Акуратно відрізаємо ножицями по колу у кожної баночки дно, зі стінкою висотою від 2 до 7 см. З’єднуємо обидві половинки банок, вставляючи їх зрізами одну в одну. Потрібно, щоб краї увійшли один в один практично до кінця, а форма збереглася круглою. У крайньому випадку, можна приклеїти суперклеєм.
Очищаємо банку від фарби (щоб не зайнялася під час роботи пальника).
Шилом у центрі одного з денець проробляємо кілька маленьких отворів. Через них будемо заливати пальне.
Потім по колу ближче до краю проколюємо отвори, намагаючись зробити їх якомога меншими. Їхня кількість може варіюватися від 16 до 24. Варто врахувати, що чим більше отворів, тим інтенсивніше працюватиме пальник.
Заливаємо пальне із розрахунку 60 г на 1 л води, закриваємо отвір монеткою. Наш пальник працює!

На замітку:
100 мл медичного спирту вистачить, щоб закип’ятити до 2 л води.
Як паливо можна використовувати не тільки спирт, але й рідкі засоби для розпалювання багать. Тільки не беріть бензин або технічні спирти. Вони токсичні та при згорянні виділяють дуже багато диму.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *