Захищаємося від комарів

Щоб не мати проблем з укусами комарів, треба знати, як від них захиститися. Особливо це стосується людей з «найсмачнішою» першою групою крові

Найбезпечніший «нехімічний» захист — закритий одяг, бажано світлий, якого комарі не люблять, а тому активно не нападатимуть.
Якщо ж спека, можна користуватися спеціальними засобами проти укусів комарів. Приміром, антикомарині браслети, просочені рослинним екстрактом, можуть працювати до ста сорока годин.
У приміщенні москітні сітки можна побризкати ефірним маслом цитрусових, хвої або герані.
Комарі також не люблять різних специфічних насичених запахів диму. Відлякує їх також дим від кинутої у вогонь хвої, шишок, декількох крапель камфори або кедрової олії, тютюновий дим і запах валеріани.
Столова ложка відвару харчової гвоздики, змішана з такою ж кількістю будь-якого одеколону, теж допоможе на певний час позбутися комарів.
Також можна розрізати лимон і повставляти у половинки бутони гвоздики. Поставити їх поруч із ліжком — і цей запах віджене комарів.
Якщо комар уже вкусив – спершу треба послабити свербіж. Найпростіший спосіб – обробити уражену ділянку настоянкою календули. Або змочити місце укусу звичайним розчином соди – 1 чайну ложку на склянку води — і змастити соком лимона.
Отож методів боротьби з ненависними кровососами чимало. Обирайте, який вам до вподоби і нехай такі «маленькі неприємності» не впливають на ваш настрій улітку.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *