Семеро вчителів і четверо учнів-призерів обласних олімпіад отримали стипендії від SMART FOUNDATION

Минулого тижня у Козельщині Благодійна організація Миколи Сушка Smart Foundation провела церемонію нагородження призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та вчителів, які їх підготували

Протягом року, починаючи з червня 2020-го, стипендії отримуватимуть четверо учнів-призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, а також семеро вчителів, які підготували призерів у Козельщинському районі.
«Наш стипендіальний проєкт із підтримки призерів учнівських олімпіад покликаний мотивувати учнів до саморозвитку та навчання. Ми також підтримуємо вчителів, які допомагали в підготовці та сприяли успіхам наших стипендіатів. Вітаємо всіх стипендіатів і бажаємо натхнення та наполегливості для подальших звершень», — сказала під час урочистого вручення стипендій директорка Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська.
Присутня на врученні завіду-вачка інформаційно-ресурсного методичного центру відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Козельщинської селищної ради Тетяна Березовська привітала учнів-призерів і їхніх учителів зі здобуттям стипендії та подякувала благодійній організації за підтримку вчителів та обдарованих дітей Козельщинсього краю.
«Особливий учень серед стипендіатів, учень року, хлопець який здобув чотири призових місця, — Назар Зіненко. Ми дуже ним пишаємося. Окрім нього, призерами стали Захар Зіненко, Аня Тесля та Марія Костина. Дуже приємно, що ці діти прославляють наш край. Хочу також подякувати вчителям та організаторам заходу, нашим благодійникам з організації Smart Foundation та Миколі Сушку», — наголосила Тетяна Петрівна.
Вручення сертифікатів відбувалося поблизу пам’ятника видатному вченому Козельщинського району Михайлу Остроградському. Завідувачка районного методичного кабінету сектору освіти Козельщинської РДА Тетяна Бражник побажала стипендіатам працювати над тим, щоб їх надбання були таким ж вагомими для українського народу, як і надбання Остроградського.
«Знаково, що наше зібрання проходить біля пам’ятника видатному вченому Михайлу Остроградському, адже його, дійсно, називають людиною, яка сама себе зробила. Бажаю, щоб вас так само колись згадували, як і цього видатного вченого, і щоб ваші надбання стали надбанням усього нашого народу», — привітала Тетяна Олександрівна та додала, що дуже вдячна благодійній організації Smart Foundation та Миколі Сушку за те, що підтримує дітей та вчителів Козельщини.
Під час урочистого заходу сертифікати на отримання річної стипендії вручили:
учневі Козельщинського ліцею Назарію Зіненку за ІІ місце з української мови та літератури, ІІ місце з географії, ІІ місце з історії, ІІІ місце з російської мови та літератури ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;
учневі Козельщинського ліцею Захару Зіненку за здобуте ІІІ місце з історії ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;
учениці Козельщинського ліцею Марії Костині за ІІ місце з біології ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад;
учениці Лутовинівської гімназії Анні Теслі за ІІІ місце з біології ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Також сертифікати отримали вчителі Козельщинського ліцею: Лариса Абрамова — за підготовку призера з історії ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад; Надія Білаш — за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології; Валентина Вербич — за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із російської мови та літератури; Олена Гуревич — за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із географії (посмертно, стипендію отримали її батьки — Світлана Сергіївна та Іван Петрович); Валентина Ковтун — за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури; Тетяна Легка — за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії; а також Юлія Гай, вчителька Лутовинівської гімназії, за підготовку призера ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із біології.
Наприкінці заходу директорка Благодійної організації Smart Foundation Наталія Баришпольська ще раз привітала всіх стипендіатів, побажала натхнення для подальших звершень та побажала йти до своєї мети.

Катерина Завада,
Алла Корнієнко
Благодійна організація
Smart Foundation

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *