Що буде з автостанцією у Козельщині?

Ще з червня районом ширилися чутки, що планується закриття автовокзалу у Козельщині.
Чи відповідає ця інформація дійсності?
Якщо автовокзал закриється, то що буде із його приміщенням? Де визначать місце для центральної зупинки автобусів?
Усі ці запитання ми адресували директорові
ТДВ «ПОЛТАВААВТОТРАНС» Сергію Бутку

Директор ТДВ «ПОЛТАВААВТОТРАНС»
Сергій Бутко:

— У зв’язку з пандемією Covid-19 11 березня 2020 року уряд прийняв рішення про введення карантину на всій території України та низку інших заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Враховуючи такі умови, з 18 березня 2020 року в Україні припинилися регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (постанова Кабінету Міністрів України №215 від 16.03.2020 р.).
Така форс-мажорна ситуація призвела і до повного припинення діяльності автостанції «Козельшина». Тому підприємство ТДВ «Полтаваавтотранс» змушене було припинити роботу автостанції шляхом її ліквідації (закриття).
Про прийняте рішення стосовно фактичного припинення роботи автостанції «Козельшина» з 01.07.2020 ми інформували Полтавську обласну та Козельщинську районну державні адміністрації листами від 30.06.2020.
Приміщення автовокзалу — приватна власність ТДВ «Полтаваавтотранс». Керівництво ще не прийняло рішення про подальшу долю приватного нерухомого майна.
Зараз, як і раніше, центральна зупинка автобусів у Козельщині розташована біля автовокзалу.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *