Як урятувати пожовклий фікус та інші рослини за допомогою желатину

Доглядати за фікусом неважко, але сама по собі рослина дуже примхлива

Якщо листя деревця стало змінювати забарвлення із зеленого на жовтий, потрібно зреагувати на цей симптом, бо воно висохне і почне облітати. Втративши листя, квітка просто загине. Що ж робити?
Спочатку слід зрозуміти, чому листя фікуса почало жовтіти. Припинення або уповільнення росту свідчать про те, що деревцю не вистачає азоту. Блідий колір листя говорить про брак кальцію і калію. Витягування стебел — ознака нестачі фосфору. Пігментація або скидання листя — залізодефіцит фікуса.
Якщо причиною стала відсутність внесення добрив — деревце треба терміново рятувати. Якщо у вас вдома нічого відповідного, крім харчових добавок, не виявилося, тоді врятує рецепт натурального підживлення з желатину.
Розчиняємо пачку желатину (25 грамів) у гарячій воді. Чекаємо 15-20 хвилин, коли він набубнявіє. Потім розводимо вміст трьома склянками води кімнатної температури. Перед підживленням робимо поглиблення у ґрунті шпажками (обережно, аби не пошкодити коріння), щоб розчин краще проник. Поливаємо ґрунт цим добривом. У желатині багато азоту. Він живить фікус і активізує діяльність ґрунтових мікроорганізмів. Деревце швидко відновиться.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *