Чим почистити брудну праску

Брудні плями на прасці можуть залишити такі ж плями на одязі, а в найскладніших випадках — просто пропалити дірки у речах. Будь-який наліт, що з’явився на гладкій підошві праски, треба якнайшвидше видалити. Як очистити праску підручними засобами?

Оцет. Його слід підігріти й за допомогою серветки із натуральної тканини протерти забруднену поверхню. Якщо ж після цієї процедури все ще залишилися обгорілі залишки тканин, позбавтеся від них за допомогою ватної палички.
Зубна паста. Вичавіть невелику кількість зубної пасти на холодну поверхню, що прасує, і розітріть чистою тканиною. Потім на 5 хв нагрійте і вимкніть. Поки праска буде ще теплою, пополіруйте її поверхню м’якою серветкою й видаліть залишки пасти (вона стане схожою на крем).
Пральний порошок. Трішки прального порошку всипте в посудину, додайте води та перемішайте. Змочіть у суміші чисту ганчірочку і протріть праску.
Оцет і сода. Розведіть оцет у воді (1:1). Змочіть у розчині чисту ганчірочку й насипте на неї трохи соди. Потім пройдіться нею по поверхні праски круговими рухами.
Лимон і сода. Відтисніть із лимона сік та змішайте його з невеликою кількістю соди. Має вийти густа паста. Її слід нанести на холодну поверхню праски і залишити на 5 хв. Потім протерти вологою ганчіркою й увімкнути праску на кілька хвилин, щоб суміш висохла.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *