Коли є результат — працювати хочеться з подвійною енергією

Уже другий сезон поспіль ТОВ «АФ «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» опікується спортивним життям Козельщинського району. Агрохолдинг, судячи з усього, бере за приклад досвід Ісландії, де спорт витіснив у їхньої молоді всі шкідливі звички.
У сезоні 2018-2019 року «Добробут» закупив форму, футбольні м’ячі, спортивне взуття для місцевої футбольної команди

Кубок району-2019

Сезон 2019-2020 року стартував з допомоги «Добробуту» в організації Фіналу Кубка Козельщинського району з футболу, який виграла команда «Рідний край» (Козельщина): підприємство не лише стало спонсором проведення турніру, а також закупило цінні подарунки для команд-учасниць.
Знову ж таки, команда з Козельщини отримала футбольні м’ячі та сітки. Крім того, завдяки підтримці «Добробуту» цей спортивний колектив повністю забезпечений транспортом на виїзні матчі та усім необхідним для проведення змагань.

ФК «Солониця»


— Ми опікуємося не однією футбольною командою, — зазначив генеральний директор ТОВ АФ «Добробут» Андрій Березовський. — Окрім «Астарти» (Козельщина), допомогу в середині цьогорічного сезону отримали команди «Солониця» та «Спарта» (Лутовинівка). Солоницьким футболістам ми, зокрема, оплатили 8000 гривень заявочного внеску для участі у зимовому чемпіонаті м. Кременчука з футзалу. А команда з Лутовинівки отримала від нас вісімнадцять комплектів футбольної форми.
Допомога місцевим футболістам для ТОВ АФ «Добробут» — справа беззаперечна. У січні-лютому цього року чемпіонат Козельщинського району теж провели за рахунок агрофірми. Перемогли молоді футболісти з Нової Галещини — команда «Молодь». Разом із золотими медалями хлопці отримали ще й футбольний м’яч.

«Астарта» (Козельщина)

Карантин ніяк не вплинув на спортивну активність благодійників. Допомагаючи місцевій лікарні, керівництво агропідприємства уже водночас міркувало, як будуть виходити з карантину молоді спортсмени. Для початку прийняли рішення відродити стадіон, що розташований поблизу головного офісу компанії. Це було зроблено коштом підприємства та силами самих спортсменів і уболівальників. Минулого року з цього стадіону невідомі зловмисники поцупили футбольні ворота. Здавалося б, який стадіон з одними воротами? Та нові ворота з’явилися, мабуть, швидше, ніж зникли. Стадіон отримав нову футбольну рамку. Тепер у Козельщині знову є два повноцінні стадіони!

«Молодь» (Нова Галещина)


І на цьому ТОВ АФ «Добробут» обертів не збавляє: дві футбольні команди — «Спарта» з Лутовинівки та «Астарта» (Козельщина), яким підприємство допомагає, йдуть нога в ногу у боротьбі за призові місця чемпіонату Кобеляцького району з футболу.

«Спарта» (Лутовинівка)

— Збільшення обсягів допомоги агрофірми спортивній галузі дало змогу відродити у Козельщині футбольну команду, — говорить голова громадської організації «Козельщинська районна федерація футболу» Андрій Риженко. — І вже цієї суботи, 8 серпня, ми можемо спостерігати місцеве футбольне дербі у Лутовинівці. Сподіваюся, цей захід принесе безліч чудових моментів для вболівальників і чудовий настрій для місцевого населення. А коли є результат — працювати хочеться з подвійною енергією.
Хоча і зроблено багато, та, судячи зі слів А.П.Березовського, — це тільки початок. Саме заради позитивних змін у житті молоді підприємство і веде свою спонсорську діяльність протягом останніх двох років.

Інна ВОРОНА

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *