Навіщо електрики знімають телефонні дроти?

Як ви пам’ятаєте у газеті №31 від 31 липня ми друкували звернення мешканців Високої Вакулівки із проханням висвітлити наступне питання:

«Кілька тижнів тому працівники ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» познімали зі стовпів телефонні дроти, унаслідок чого абоненти Укртелекому залишилися без стаціонарного телефонного зв’язку. На запитання стосовно причини демонтажу працівники «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» відповіли, що буцімто «Укртелеком» не уклав з їхньою організацією договір оренди електроопор. Чому у даній ситуації винними вийшли саме люди, адже платіжки за стаціонарний телефон та інтернет усе одно приходять? Який вихід із ситуації для пересічних громадян Ви порадите? Куди нам звертатися?».

Ці запитання ми надіслали керівництву ПАТ «Укртелеком» та Козельщинської філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».
Відповідь від начальника Козельщинської філії АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» Миколи Скрильника опублікували одразу ж у тому номері.
На минулому тижні надійшла відповідь і від керівництва ПАТ «Укртелеком». Ось що вони написали.

— З приводу ситуації у селі Високій Вакулівці можемо повідомити наступне. На початку минулого року вступили у дію зміни у законодавстві щодо підходів ціноутворення розміщення телекомунікаційних мереж на опорах ліній електропередач. Це вплинуло на надання загальнодоступних послуг телефонії у сільській місцевості: суттєво зросла щомісячна сума, належна до сплати за кожну опору електропередач. Послуги стали збитковими. Оскільки, дотацій на дану послугу ПАТ «Укртелеком» не отримує, договір оренди на ці лінії не укладався.
Укртелеком зі свого боку розробив проєкт «Альтернативна телефонія» для можливості продовження надання послуг абонентам у сільській місцевості без використання дротів. У 2020 році розпочато програму переходу на бездротову стаціонарну телефонію і цей населений пункт буде включено до найближчої черги реалізації проєкту. За час відсутності послуги плата не стягується, абонентам здійснено перерахунок абонплати. Сподіваємось на розуміння абонентів за тимчасові незручності.
Якщо ж говорити про проєкт «Альтернативна телефонія», то він дозволяє користуватися фіксованим номером телефону, пільгами на послуги зв’язку (за наявності), послугами місцевого, міжміського, міжнародного телефонного зв’язку, здійснювати дзвінки абонентам мобільного зв’язку, вихід до екстрених служб. Доступні усі тарифні плани фіксованої телефонії, у тому числі й ті, що включать 120/200 хвилин для дзвінків на номери мобільних операторів України та 500/1000 хвилин для дзвінків на міжміські номери в залежності від обраного тарифного пакету.
«Альтернативна телефонія» – послуга, що надається на базі технології конвергенції мереж фіксованого та мобільного зв’язку – стає невід’ємною частиною голосової телефонії і вже успішно запроваджена у багатьох населених пунктах України.
Варто зауважити, що у Козельщинському районі Укртелеком провів модернізацію мережі, вже реалізує проект «Альтернативна телефонія» у 10 населених пунктах району.
Про старт проєкту у населеному пункті оператор повідомить абонентів додатково.
Для інформації: сьогодні абоненти Укртелекому теж можуть вирішити практично всі питання без трати часу на відвідини відділень оператора: за допомогою телефону, інтернету, пошти. І кожен може вибрати зручний для себе.
Зателефонувавши за безкоштовним номером, абонент може виконати практично всі бажані операції (фінансові, технічні питання, управління своїм договором, способом доставки рахунків тощо): 0 800 506 800 – вирішення будь-яких питань (для фізичних осіб).
Більше того, практично всі питання можна вирішити без допомоги оператора, прослуховуючи автоматичні підказки.
У разі виникнення питань щодо роботи послуг можна залишити заявку в автоматичному режимі за одним з цих номерів:
0 800 506 508 – ремонт телефону;
0 800 506 575 – ремонт радіо.
Для зміни способу доставки рахунків: 0 800 506 056.
Ті ж абоненти, які не бажають телефонувати, можуть отримати належне обслуговування за допомогою інтернету:

  • заповнити форму зворотного зв’язку на офіційному сайті;
  • отримати допомогу на сторінці компанії у мережі Facebook через приватні повідомлення.
Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *