COVID-19: карантинні вимоги ніхто не скасовував

Сьогодні велике занепокоєння викликає те, що полтавці нехтують заходами безпеки. Нагадуємо, коронавірусна інфекція нікуди не зникла. І ось невтішний результат: за останній тиждень в області зареєстровано 60 лабораторно підтверджених випадків захворювань.
З початку пандемії на Полтавщині на COVID-19 захворіла 431 людина. Незважаючи на зусилля медиків, 15 людей померли. Ще не одужали (продовжують лікування) 90 людей.
Вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози. До зростання захворюваності на COVID-19 призводить недотримання мешканцями області вимог «зеленої зони» адаптивного карантину.
Особливу небезпеку щодо зараження коронавірусною інфекцією у літній період несуть незахищене контактування з прибулими з-за кордону, інших регіонів та поїздки до курортних областей.
Збільшення кількості захворювань може призвести до посилення вимог карантину та переведення області із «зеленої зони» адаптивного карантину у «помаранчеву» або навіть «червону» з жорсткими обмеженнями.
Зменшити ризик зараження COVID-19 і подальшого поширення інфекції доволі просто. Дотримуйтеся соціальної дистанції – 1,5 м. Часто мийте руки та користуйтеся антисептиками! Продовжуйте правильно користуватися захисними медичними масками у місцях скупчення людей (транспорт, супермаркети, заклади культури) та при контакті з людьми, які повернулися з-за кордону або інших регіонів. Утримуйтеся від відвідування курортних областей та багатолюдних заходів! Проводьте вологе прибирання та дезінфекцію з провітрюванням приміщень.
Від кожного із нас залежить швидкість розповсюдження вірусу, а відтак – здоров’я багатьох людей.Пам’ятайте! Ваше здоров’я та здоров’я ваших близьких – найголовніше.

Козельщинське районне управління
ГУ Держпродспоживслужби
в Полтавській області

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *