Коли буде водогін у Лутовинівці?

На початку липня до редакції звернулися мешканці
с. Лутовинівки, зокрема вулиць Н.Курченко, Гагаріна, Садової,
Лесі Українки, стосовно будівництва у цій частині села водогону, а також мешканці вул. Короленка щодо неналежного водопостачання. Козельщинська ОТГ ще минулого року планувала розв’язати це питання, але, за словами лутовинчан, справа й досі не зрушила з мертвої точки.

Ми направили запит стосовно даної інформації у Козельщинську селищну раду. Ось що відповів селищний голова Олександр Троцький:

— У 2018 році було розроблено проєктно-кошторисну документацію на капітальний ремонт водогону по вулиці Надії Курченко та прилеглих вулицях у селі Лутовинівці. У березні 2019 року провели експертизу проєкту.
У 2019 році чотири рази проводилися передбачені законодавством процедури електронних закупівель.
При детальному розгляді документів, які учасники подали на участь у закупівлі, виявлялося, що підрядники або не мали досвіду виконання аналогічних договорів, або надавали неповну інформацію про працівників відповідної кваліфікації чи про наявність необхідних для виконання робіт машин та механізмів, або не надавали згоду на виконання робіт без попередньої оплати тощо. Одне з підприємств на момент проведення торгів існувало менше місяця. Тому, щоб убезпечитися від недобросовісних підрядників, за трьома процедурами закупівель тендерний комітет приймав рішення про скасування торгів.
Коли за четвертим разом торги відбулися, виявилося, що за час довготривалих електронних процедур закупівель змінилися вимоги Державних будівельних норм, і розроблений проєкт не відповідає цим вимогам. Тому у 2020 році проєктант відкоригував проєктні документи, було повторно виконано експертизу проєкту. 21 липня 2020 року виконавчий комітет Козельщинської селищної ради затвердив відкоригований проєкт.
4 серпня поточного року оголошено нову закупівлю. Аукціон відбувся 21 серпня. За його результатами було визначено переможця за ціною. Наразі розглядається його документація.

А ми нагадуємо номери телефонів, за якими ви можете подзвонити нам чи написати повідомлення у Viber: +38 098 48 91 820, +38 066 073 54 10. Для оперативного реагування прохаємо повідомляти нам, якщо вкидаєте листа до редакційних скриньок, розміщених по магазинах, адмінприміщеннях і поштових відділеннях у селах району.
Окрім цього, ви, звісно, можете звернутися до нас: листом через Укрпошту, повідомленням на нашу електронну адресу kozvisti@gmail.com або особисто у Фейсбук чи Instagram.
Телефонуйте, пишіть у будь-якій формі, запитуйте, як умієте; тільки називайтеся чи підписуйтеся своїм прізвищем, бо анонімні звернення ми не розглядаємо. Підпис під повідомленням у газеті ми друкуватимемо тільки за Вашої згоди.
Дякуємо, що довіряєте і залишаєтеся з нами!

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *