Підготовка учнів до навчання

Експерти підрахували, скільки коштує зібрати дитину в школу у 2020 році: основні витрати на все необхідне для навчання школяра. Так, зібрати хлопчика до школи можна в середньому за 2 305 гривень, натомість на дівчинку доведеться витратити на кілька гривень більше, загалом вийде десь 2 345 гривень.

Чи потрібно школярам проходити медогляд перед школою?
Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, що учні повинні пройти медичний догляд перед школою, проте це не обов’язково робити саме перед початком навчального року.
Так, першокласники мають пройти медичний огляд, бо це базова перевірка стану здоров’я перед школою, але зробити це можна пізніше на місяць-півтора. А школярам 2-11 класів потрібно пройти медогляд раз на рік і не обов’язково перед навчальним роком, а бажано ближче до дня народження дитини.
Також цьогоріч батьки можуть не нести до школи карту щеплень дитини, проте вакцинувати дитину треба відповідно до календаря щеплень.

Чи всі школи відкриються з 1 вересня
Які школи можуть не відкритися? З 1 вересня не всі школи в Україні відкриють свої двері для учнів. Ті заклади освіти, які потраплять до «червоної зони» епідеміологічної небезпеки, навчатимуть школярів дистанційно.
Так, з понеділка, 24 серпня, з нуля годин, 14 адміністративно-територіальних одиниць віднесені до «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки — таке рішення 20 серпня ухвалили на засіданні Держкомісії з питань ТЕБ та НС. 75 регіонів віднесли до «помаранчевого» рівня і 106 — до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.


Так, до «червоної» зони віднесено: місто Коломию, Городенківський, Косівський і Тисменицький райони Івано-Франківської області; місто Самбір Львівської області; місто Біляївку Одеської області; міста Дубно та Острог, Костопільський, Радивилівський та Рівненський район Рівненської області; місто Чернівці, Заставнівський та Кіцманський райони Чернівецької області.
Але зазначимо, що кожні 14 днів перехід регіону з однієї до іншої зони вирішуватиме Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки. Тож після 1 вересня ці дані зміняться.

Джерела: education.24tv.ua, Укрінформ

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *