Є ким пишатися: сушківське об’єднання мисливців

Мисливство об’єднує справжніх чоловіків, які не тільки полюбляють поганяти за здобиччю зі зброєю у руках, а й віддані покликанню оберігати природу. Вони ж і утворюють  колективи —
первинні організації Козельщинської районної ради УТМР

Голова Сушківської первинної організації УТМР Олег Вехогляд

Сьогодні мова піде про сушківський колектив — тут під керівництвом Олега Верхогляда об’єдналися за інтересами 37 членів УТМР.  
Мені приємно, що є з ким працювати на результат, — розповідає про Сушківську ПО голова Козельщинської ради УТМР Андрій Підлісний. — Це відповідальна, трудолюбива і міцна сім’я, що у будь-який час може прийти на допомогу у веденні мисливського господарства. А сам голова первинної організації — Олег Леонідович Верхогляд — це людина, яка згуртувала свій колектив. Він є членом президії та членом ревізійної комісії. Завжди і хорошу ідею подасть, і підкаже, як вийти з тяжкого становища. Я з глибокою повагою ставлюся до таких людей. Велика вдячність усім, хто бере активну участь у житті свого колективу.

— Так, — погоджується Олег Леонідович, — наш колектив  дійсно дружний та згуртований. У нас є як досвідчені мисливці, так і багато молоді, яких у свій час батьки добре навчили розуміти, що таке природа. Тепер уже разом займаємося розведенням диких свиней, розселенням фазанів у природу; вивчаємо, як раціонально використовувати дику фауну, як боротися зі сказом, африканською чумою свиней, пташиним грипом; як охороняти свої угіддя та правильно поводитися з мисливською зброєю.
Спільно діють члени організації не тільки під час полювання, а й під час упорядкування території мисливських угідь та заготівлі кормів диким тваринам.
Полювання — це не лише улюблена справа сушківських мисливців, це для них — ціле життя. Тож, як каже Олег Леонідович, всі добрі справи вдаються на оптимізмі. Нехай він і далі множиться серед нас.

Наталія РОМАНЧЕНКО

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *