Посіли гідне місце серед спортивних команд громад Полтавщини

Фінальні змагання на кращу спортивну громаду відбулися цими вихідними у селі Піщаному Кременчуцького району, де 29 команд Полтавщини боролися за нагороди у змаганнях із волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, гирьового спорту, шахів та шашок.
Команда Козельщинської ОТГ була представлена усього чотирма видами спорту. Та це не завадило спортсменам здобути третє командне місце.
Чемпіоном змагань стала міні-футбольна команда під керівництвом тренера Сергія Невідомого у складі Дмитра Заплоцінського, Євгена Ларченка, Дмитра Куліченка, Віктора Дробахи, Андрія Дейнеки, Олександра Жильченка, Євгена Гармаша та Андрія Шимбакова.
Командний кубок і золоту нагороду (з результатом 243 підйоми у ривку) здобув Олег Янович, друге командне місце вибороли тенісисти (в особистому заліку бронза у Яни Тристан, срібло — у Сергія Кушніренка), дев’яте командне місце у шашкістів Юрія Гармаша та Ірини Бабич.
Щиро вітаємо наших переможців та призерів. Бажаємо здоров’я, високих спортивних досягнень, натхнення та успіхів у всіх справах!

Валерій СРІБНИЙ

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *