У Козельщині відкрили культурно-освітній SMART ПРОСТІР

Минулої суботи Благодійний фонд Миколи Сушка Smart Foundation урочисто відкрив новий громадський культурно-освітній Smart простір у смт Козельщині. Однак, відкриття стало не просто черговим заходом, а перетворилося на культурно-мистецьку подію із сенсами, яка перевершила своїми масштабами усі можливі очікування

За традицією, захід відкривали засновник Благодійної організації Smart Foundation Микола Сушко, директорка фундації Наталія Баришпольська та директорка районної централізованої бібліотечної системи Тетяна Лісова, які виступили з привітальним словом.
Микола Сушко побажав козельщанам вірити в свої сили, мріяти і втілювати свої мрії, залучаючи до цього оновлений Smart простір:
— Ми активно працюємо в районі вже два роки, дякуємо, що ви підтримуєте наші активності. Як би ми не хотіли щось змінювати, головне – це ваші дії. Наш простір — не про книги, а про зміни, які ви можете завдяки ньому робити. Хочу, щоб цей простір був для кожного з вас чимось особливим, місточком до покращень, до великого світлого майбутнього. Будьте сміливішими у своїх мріях. Якщо якісь мрії далися мені, то вони підкоряться і вам! Адже я такий же, як і ви, ваш земляк із села Сушок. Бажаю вам не боятися змін! Набратися сміливості зайти в бібліотеку, взяти в руки книжку, прочитати й поділитися думками.


Оновлене приміщення та сучасне технічне оснащення простору нададуть можливість громаді Козельщини втілювати в життя десятки нових ідей, програм і змін у своєму краї. Створювати нові мультимедійні продукти, збирати гуртки, навчатися за новими стандартами, запрошувати для виступів спікерів із різних тем та навіть делегації — усе це тепер у руках громади.
Наталія Баришпольська під час відкриття звернулася до козельщан:
— Це великий крок і великий шлях, який ми з вами пройшли! Ми відтворили не просто бібліотеку, а простір можливостей і відтепер уся громада буде користуватися новими можливостями, буде розвиватися й освічуватися в новому приміщенні. Цей простір для всіх і кожного!
Тетяна Лісова привітала громаду та подякувала Благодійній організації за втілення проєкту:
— Це зацікавлює, і хочеться, щоб нову бібліотеку частіше відвідували дорослі, а для молодшого покоління новий простір став основою для грамотності, знань та мудрості. З боку бібліотеки обіцяємо робити простір цікавим, комфортним та позитивним. Нам дуже пощастило співпрацювати з такою молодою й талановитою командою як Smart Foundation.
Після офіційної частини відкриття на відвідувачів чекав грандіозний культурно-мистецький захід «Місто історій» із інтелектуальними квестами, майстер-класами із керування дроном, виготовлення флораріумів, розписів повітряних зміїв, стрінг-арту, галушковий лекторій, тощо. Увечері розпочалася унікальна постановка-перфоманс від Театру Тіней, Театру Вогню та 3D-mapping шоу на стінах оновленої бібліотеки у супроводі сучасної хіп-хоп музики.
Однак оновлений простір — це не лише про нові стіни й обладнання. Це історія про життя і зміни, які неможливі без людей. Тож запрошуємо козельщан, жителів району, області та просто небайдужих людей наповнити культурно-освітній простір новою історією.

Катерина ЗАВАДА,
спеціалістка з PR та комунікацій
Благодійної організації Smart Foundation

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *