Протестувати себе на коронавірус може кожен самостійно

За останніми даними, інкубаційний період може тривати до 28 днів, перш ніж симптоми COVID-19 стануть очевидними

На той час, коли у людини підвищується температура і/або з’являється кашель і вона потрапляє у лікарню, у легенях зазвичай виявляють фіброз на 50%, і вже занадто пізно!
Тайванські експерти пропонують просту самоперевірку, яку ми можемо проводити щоранку. Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання більш ніж на 10 секунд. Якщо ви успішно завершите вправу не кашляючи, не відчуваючи дискомфорту, закладеності тощо – це свідчить про ще, що у легенях немає фіброзу, що в основному вказує на відсутність інфекції.
У критичні часи необхідно перевіряти щоранку на свіжому повітрі! Крім того, за рекомендаціями японських лікарів, які лікують COVID-19, кожен має стежити за тим, щоб ротова порожнина і горло були зволоженими.
Робіть кілька ковтків води кожні 15 хвилин. ЧОМУ? Навіть якщо вірус потрапить у ротову порожнину, питна вода або інші рідини вимивають їх через стравохід у шлунок. Опинившись там, КИСЛОТИ у шлунку знищать вірус. Якщо ви не п’єте достатньо води регулярно, вірус може проникнути у дихальні шляхи і потрапити в легені.
Це дуже небезпечно.

from-ua.com

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *