Габаритно-ваговий контроль у русі — у Підгорівці на трасі встановили майданчик для автоматичного зважування

У селі Підгорівці на дорозі М-22 Полтава-Олександрія облаштовують майданчик для автоматичного зважування автомобілів у русі Weight-in-Motion (WiM). Вже завершили монтаж рами. Зараз тривають роботи з під’єднання необхідних комунікацій. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Полтавській області на своїй сторінці у Facebook

Майданчик перекриває дорогу по всій ширині, а фіксація руху здійснюватиметься цілодобово. Навантаження на кожну вісь вимірюється, як мінімум, у трьох послідовних точках. Система зберігає інформацію про пересування більше ніж 10 000 автомобілів в одному напрямку вагою не менше 3,5 тонни. Автоматично зчитується номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість.
Найближчим часом на Полтавщині такі системи з’являться на автошляхах М-03 Київ-Харків та Н-31 Дніпро-Решетилівка.
Weigh-in-Motion — це розумна система збору інформації про рух транспортних засобів українськими дорогами. Вона гарантує точні вимірювання з мінімальною похибкою, збір необхідних даних про транспортний засіб.

Зазначені WiM-комплекси виокремлюють із загального потоку ті транспортні засоби, які рухаються з перевищенням дозволених параметрів, після чого інспектори Укртрансбезпеки зупинятимуть їх для здійснення відповідних заходів контролю (зважування) і накладання санкцій.
Потенційно з допомогою WiM держава нарешті отримає ефективний і надійний інструмент прямого стягнення штрафів за перевищення габаритно-вагових норм та убереже дороги від руйнування перенавантаженими транспортними засобами.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *