Люблять спорт у Рибалках

Нещодавно спільними зусиллями селищної ради, місцевих жителів та спонсорів було відновлено та обладнано спортивну залу, де всі бажаючі могли б займатися волейболом, тенісом, грати в шашки та шахи.
Днями було придбано та встановлено спортивні тренажери загальною вартістю 37,5 тис.грн, тож відтепер місцеві жителі мають можливість займатися ще й силовими вправами

У приміщенні колишньої Рибалківської школи запрацювала спортивна зала. Ініціатором її облаштування став тренер і наставник рибалківських спортсменів Олег Янович.
— Ми почали ці роботи ще минулого року, — розповідає рибалківська староста Надія Головко. — Залучили спонсорські кошти фермерського господарства «Хлібодар», ремонт виконували власними силами, замінили підлогу у спортзалі. Також допомогла агрофірма «Добробут», виділила 80 тисяч гривень, що дало можливість відремонтувати вікна і поставили ґрати. Обновили також і приміщення актової зали, облаштували й опалення дровами, тож можна займатися спортом і там. Але на цьому зупинятися не будемо, хочемо реалізувати давню мрію — замінити покрівлю всього приміщення, бо часткові ремонти вже ефекту не дають…
Якби було тепліше, то більше б людей сюди ходило. Адже тепер у нас можна і у волейбол грати, і в настільний теніс, змагатися силами у шашках чи шахах. Спільними зусиллями з Козельщинською громадою встановили у малій залі тренажери, на яких під керівництвом Олега Яновича охоче займається місцева дітвора.

Олег лише кілька місяців працює у Рибалках спортивним інструктором, але встиг завоювати авторитет серед дітей і дорослих. І перші досягнення неабиякі: Олег Янович та його вихованець, десятикласник Віталій Сай нещодавно повернулися зі змагань за Кубок Києва із пауерліфтингу та окремих вправ, де вибороли дві золоті нагороди у своїх вагових категоріях. Хлопці підкорили вагу 290 та 125 кг відповідно! Для Віталія ці змагання дебютні, і відразу ж — такий успіх!


— Наші місцеві фермери активно підтримують спорт у селі, фінансують, — говорить Олег. — Я, наприклад, паралельно працюю у фермерському господарстві «Хлібодар», так його керівник В’ячеслав Головко постійно наполягає: «Шукайте, записуйтеся, подавайте заявки на змагання!». Так ми і подали заявку на кубок «Спарти» чемпіонату лівобережної України з пауерліфтингу у Хоролі. Але через карантин усі заявки перевели на відкритий Кубок Києва.
Нашої підготовки було недостатньо, тренувалися уривками через завантаженість на місці основної роботи. Я займаюся з Віталиком з лютого поточного року. Через брак часу ми більше відпрацьовували технічні вправи, великих навантажень не давали, до вагів не звикали… А до змагань такого рівня треба готуватися серйозно, ґрунтовно, для тренувань має бути більше часу. І все це позначилося на результатах, — упевнений Олег.
Утім, як для дебюту, результати не найгірші. Особливо якщо врахувати той фактор, що організатори змагань розраховували на 50 учасників, а їх виявилося у підсумку аж 158! У ваговій категорії Олега змагалося більше десятка спортсменів, а Віталій мав шістьох суперників. І за такої конкуренції рибалківським спортсменам удалося вибороти перемогу. Отже, є потенціал і перспектива, є над чим працювати. Тим більше що у планах — участь у тому ж таки весняному чемпіонаті на Кубок «Спарти» у Хоролі. Точних дат іще немає, але підготовка вже розпочата з урахуванням помилок, допущених на цьогорічних змаганнях.
Тож сподіватимемося, що ентузіазм рибалківських спортсменів за підтримки місцевої влади підніме сільський спорт на належний рівень і підкорить нові вершини.

Надія ЛИТВИН

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *