Благодійна допомога лікарням для боротьби з COVID-19

Нинішній рік видався нелегким, а життя у період пандемії стало випробуванням для кожного з нас.
На жаль, зимовий період позначився черговим сплеском захворюваності. За період карантинів та обмежень держава значно втратила в бюджеті, тому зараз гостро стоїть питання фінансування соціальної сфери.
А найважче доводиться працівникам медицини, і не лише через величезну кількість звернень хворих пацієнтів, а через відсутність елементарних засобів індивідуального захисту в лікарнях. Це ставить під удар усіх працівників медичних закладів

Сьогодні у нас гарні новини: надійшла допомога від ТОВ «Біланівський ГЗК» з групи FERREXPO для Кременчуцької та Козельщинської центральних районних лікарень. Це засоби індивідуального захисту, а саме: медичні комбінезони, ізоляційні водостійкі халати, нітрилові рукавички, медичні маски, одноразові бахіли і шапочки та дезінфікуючі засоби.
Козельщинська лікарня і ТОВ «Біланівський ГЗК» мають тривалу історію плідної співпраці: фінансування, надання засобів індивідуального захисту, допомога з участю у програмі «МедЕйр» (медична система глобальної автоматизації процесів в установах охорони здоров’я), придбання обладнання та ІФА-тестів і реагентів до них. Лише в минулому місяці для Козельщинської ЦРЛ передали кисневий концентратор.
— Ми дуже раді знову зустрічати компанію FERREXPO. Сьогодні, коли фінансування з боку держави не вистачає, ми можемо розраховувати лише на соціально відповідальні підприємства, такі як Біланівський гірничозбагачувальний комбінат, тому вже вкотре дякуємо за допомогу. Адже нещодавно наша лікарня отримала кисневий концентратор «Біомед», який дозволяє не лише підключати двох пацієнтів одночасно, але й економити кошти лікарні, які до того витрачалися на кисневі балони, — говорить заступник головного лікаря Козельщинської ЦРЛ з економічних питань Тетяна Неджеря.
Для Кременчуцької лікарні та ТОВ «Біланівський ГЗК» це також далеко не перша зустріч. Із самого початку пандемії підприємство підтримувало лікарню як фінансово, так і закупівлею засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів і медичного інвентарю.
— У цей період будь-яка допомога має величезне значення для лікарні. Причому ініціатива йшла саме з боку підприємства. Тому дякую від імені лікарні Біланівському ГЗК та Юрію Віталійовичу особисто (Генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Ю.В.Химич — авт.) за небайдужість, — каже виконуюча обов’язки директора Кременчуцької Центральної районної лікарні Марія Ігнатчук.
Загалом допомога для боротьби з COVID-19 і підтримка лікарень для ТОВ «Біланівський гірничозбагачувальний комбінат» стала пріоритетною в цьому році. Крім вищезазначених лікарень, підприємство співпрацює і з іншими медичними закладами міста Кременчука та Кременчуцького району.
— Наше підприємство — соціально відповідальне, тому акцентує увагу на найважливіших для громади питаннях. Підтримка лікарень з боку бізнесу наразі відіграє ключову роль, тому наш ГЗК уже витратив близько 9,5 мільйона гривень на потреби лікарень Кременчуцького району та міста Кременчука і планує й надалі виділяти кошти на боротьбу з COVID-19, — підсумовує фінансовий директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Владислав Палеха.
Тож зараз лікарні можуть бути впевненими у підтримці небайдужого бізнесу, бо такі підприємства знаходяться поруч і готові підставити плече у скрутні часи.

Олена СТАВНИЧА,
репортер

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *