Карантинні обмеження по сказу у Мар’янівці знято!

Таке рішення 19 січня прийняла Державна надзвичайна протиепізоотична комісія при Козельщинській районній державній адміністрації у зв’язку з виконанням усіх запланованих протиепізоотичних заходів

Під час карантинних обмежень ветеринарні фахівці району здійснили подвірний обхід у неблагополучному пункті на предмет виявлення хворих або підозрілих тварин.
На 19 січня у Мар’янівці та у населених пунктах загрозливої зони 256 собакам, 241 котові, 60 головам ВРХ і 36 ДРХ зробили антирабічні щеплення. Провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо сказу, розмістили інформаційно-попереджувальні матеріали про сказ у районній газеті та на сайті РДА. Люди, які контактували з хворими тваринами, отримали антирабічне лікування. Провели санітарний відстріл 8 лисиць у загрозливій зоні, дослідили їхній мозок на сказ — результати досліджень негативні.
Пам’ятайте, сказ вилікувати не можна, його можна тільки попередити. Нагадуємо, що вакцинувати своїх домашніх тварин можна, починаючи вже з тримісячного віку. Вакцина не спричиняє ускладнень, легко переноситься тваринами і дає надійний захист. Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких!

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *