Збільшені субсидії і пільги перерахують автоматично

У зв’язку зі зростанням цін і тарифів на оплату комунальних послуг Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно з управліннями соцзахисту населення області здійснюють перерахунки розмірів субсидій і пільг за січень 2021 року з урахуванням підвищених тарифів.
Звертатися з питань проведення перерахунків та подавати додаткові документи до управлінь соцзахисту одержувачам житлових субсидій і пільг не потрібно. Для одержувачів субсидій збільшення вартості використаних комунальних послуг у межах соціальних норм буде компенсовано за рахунок збільшення розміру субсидії. При цьому обов’язковий відсоток платежу для сім’ї залишається незмінним.
Сім’ям, які раніше не користувались житловою субсидією, а також сім’ям, які використовують електричну енергію для опалення, для визначення права на отримання субсидії рекомендуємо подати відповідну заяву та декларацію.
Звертаємо увагу, що з 1 січня 2021 року документи на призначення державних соціальних гарантій, у тому числі житлових субсидій, подаються до відділів соціального захисту відповідної територіальної громади або визначеної посадової особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради; уповноважених осіб старостинських округів; посадових осіб центру надання адміністративних послуг (у разі їх створення).
У територіальних громадах, до складу яких увійшли міста обласного значення (Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Горішні Плавні) заяви з необхідним пакетом документів на призначення державних соціальних гарантій приймають управління соціального захисту населення відповідних міських, районних у містах рад.
Управління соціального захисту населення районних державних адміністрацій з 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами на призначення державних соціальних гарантій приймають лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі.
Документи в електронному вигляді можливо подати через сайт Мінсоцполітики в розділі Е-сервіси за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/

Людмила Корнієнко,
директор Департаменту соціального
захисту населення облдержадміністрації

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *