Бик недолюблює бовкунів, поважає наполегливих і працьовитих

Минулий рік видався дуже нестабільним, і, мабуть, усі покладають великі надії на наступні 12 місяців. Хочеться вірити, що рік Білого Металевого Бика, який господарюватиме з 12 лютого 2021 року до 30 січня 2022 року, принесе нам перепочинок і нові можливості. Чи виправдаються наші очікування?

Щур
Прогноз на цей рік для тебе дуже сприятливий. Усі складні питання необхідно розв’язувати у першому півріччі, оскільки купа невирішених завдань погано вплине на підсумки року. Якщо добре попрацювати, то вже восени побачиш результати. Очікується зміна твого сімейного статусу. Це також ідеальний період для старту власного бізнесу. В цілому 2021 рік стане дуже вдалим для креативних людей, які займаються будь-якими видами мистецтва.

Бик
Це — твій рік! Як і раніше, тобі доведеться багато працювати і мало відпочивати, але результат того вартий. Турбот додасться на декілька років наперед, але з ними усіма ти впораєшся мегауспішно, водночас не зациклюватимешся на помилках. У 2021 році отримаєш можливість самоствердитися як особистість, тож не зупиняйся, займися самовдосконаленням. Добре йтимуть справи у творчих людей, адже нарешті оцінять їхні розум і здібності. Однак у рік Бика твої негативні якості подвояться. Працюй над своєю лінню, упертістю, інертністю й імпульсивністю.

Тигр
Тигр не особливо ладнає із Биком через свою агресивність і ризикованість, тому не розраховуй на привілеї. 2021-й буде філософським роком. У тобі раптом прокинеться альтруїзм — усе частіше думатимеш про інших, станеш поступливішим, це дозволить уникнути безлічі конфліктів. Осінь і зима минуть у сімейних турботах, старанність і працьовитість допоможуть успішно залагодити як побутові, так і робочі питання. Наприкінці року розраховуй на матеріальну винагороду. Не бійся проявляти ініціативу — й успіх гарантований.

Кролик
Життєва філософія Кроликів збігається із поглядами і цінностями Бика. Бик стабілізує твої плани і бажання, енергія буде спрямована у потрібне русло. Ти зрозумієш, що не всі бажання можуть здійснитися, і поставиш перед собою земну мету. Рік обіцяє бути плідним і не нудним. Він готує Кролику розширення кола друзів. Саме вони допоможуть упоратися із багатьма труднощами, у тому числі фінансовими. У цілому, весь рік перебуватимеш у центрі уваги, важливо лише вміти відрізняти лестощі від щирості. Не бійся сварок і скандалів. Мінімум проблем буде і зі здоров’ям, а також фінансами. А от у стосунках із партнером проблеми будуть серйознішими.

Дракон
Ти звик іти до своєї мети будь-якими шляхами, і Рік Бика — найбільш сприятливий період для твого професійного зростання, а також зміцнення авторитету. Ти перебуватимеш у центрі уваги, можливо, навіть прославишся. Відчувай межі, щоби близькі люди вчасно зупинили тебе від відчайдушного кроку. Важливо не переоцінити свої сили, коли ти приймеш найважливіше рішення, що стосуватиметься роботи і грошей. Ретельно обмірковуй усі свої дії, не давай порожніх обіцянок, лише гідна поведінка обіцяє успіх у різних галузях. Навесні перед тобою постане вибір: кар’єра чи стосунки. Рік вимагатиме безліч фінансових витрат, тож важливо ретельно розпланувати і контролювати свій бюджет.

Змія
Цей рік обіцяє безліч позитивних подій. У тобі прокинеться жага знань, подорожей і нових відкриттів, ти, як губка, вбиратимеш усе нове. У рік Бика треба поводитися обережніше, не варто піддаватися на провокації, корисно навчитися стримувати свої емоції. У перші місяці можливі відчутні труднощі на роботі, з якими можна упоратися, проявивши терпіння і такт. Влітку сприятливий час узятися за роботу з ентузіазмом — усі ідеї легко реалізовуватимуться. Інтуїція повинна стати твоєю дороговказною зіркою, прислухайся до порад близьких, але прийняття остаточних рішень довіряй тільки собі.

Кінь
Ти дуже терплячий, не любиш життєвих змін, але треба бути енергійнішим і спритнішим, інакше ризикуєш втратити щастя, що буквально стукало у твої двері. Не виключено, що доведеться повністю змінити свої життєві цілі. Можливо, поліпшиш своє фінансове становище. На початку року обережно й уважно підписуй документи, оскільки можеш постраждати через свою довірливість. Навесні захопишся любовними стосунками. У першій половині року можливі неприємності на роботі, складні фінансові ситуації. Восени фінансові проблеми посиляться, не варто смітити грошима. У другому півріччі чекай приємних сюрпризів. Наприкінці року дозволь собі велику покупку.

Коза
Ти маєш величезний творчий потенціал, тому притягуєш до себе людей із оригінальним мисленням. Щоби чогось досягти, тобі доведеться дуже постаратися. Важливо дотримуватися пунктуальності, прагнути до відповідальності і бути серйознішою у робочих справах, не звертати увагу на заздрісників. Успіхи на роботі почнуться вже взимку, але навесні ти відчуєш, що твої сили закінчуються, можливі навіть нещасні випадки. Влітку загрузнеш у побутових проблемах, хоча цей час дуже сприятливий для початку будівництва і ремонту. По-справжньому здоровою й активною відчуєш себе лише восени. Гороскоп рекомендує тобі зайнятися навчанням. Згодом отримані знання почнуть приносити непоганий дохід і моральне задоволення.

Мавпа
На тебе чекає не найстабільніший початок року, динамічна його середина і відносно збалансований фінал. Цьогоріч з’явиться багато нових обов’язків, приготуйся до розширення посадових повноважень. Водночас, справи підуть легко. Головне — не лінуйся. Вдалий період для пошуку нового місця роботи. Успіх на робочому місці і в реалізації особистих амбіцій не поширюватиметься на особисте життя. Самотні Мавпи, швидше за все, не зустрінуть супутника життя цього року, але знайдуть надійного друга. Будь обережною при спілкуванні з друзями. Можлива зрада з боку людини, якій ти беззастережно довіряла.

Півень
Ти цілеспрямований, умієш долати труднощі завдяки впевненості в собі. У цьому році можеш задуматися над зміною сімейного статусу: укладенням шлюбу або народженням дітей. Крім того, це сприятливий рік для започаткування власної справи. Твоя креативність допоможе проявити себе на роботі, керівництво оцінить твою ініціативність підвищенням або зарплатою. А безробітні Півні можуть у вигідно працевлаштуватися. Однак, здійсненню планів може завадити зайва емоційність — угамуй схильність до скандалів, контролюй себе. Фінанси варто поберегти, великих надходжень у першому півріччі не очікується. Викликає побоювання твоє здоров’я: можливі травми, нещасні випадки, госпіталізація.

Собака
Дім і родина стануть найголовнішим пріоритетом, адже тобі потрібен спокій, надійність і впевненість у завтрашньому дні. Рік Бика буде мегаскладним, нічого не даватиметься просто так, але процес приноситиме тобі задоволення. Можливі і в роботі, і в особистому житті конфлікти й палкі суперечки. Важливо завжди залишатися розсудливим. Успіх можливий при дотриманні миру і добрих стосунків із партнерами та членами родини, що потребують терпіння і розсудливості, — цінуй себе, не забуваючи про цінності інших. Найсприятливіший період — весна. Необхідно більше спілкуватися з друзями, перестати замикатися у собі чи ізолюватися від інших. Складний характер не повинен перешкодити тобі радіти стабільному року Бика, інакше ризикуєш стомитися і навіть захворіти від постійних переживань.

Свиня
Ти маєш здатність вислуховувати чужі проблеми, добре знаходиш спільну мову з іншими і даруєш тепло. Незважаючи на те, що твій м’який характер нерідко перешкоджає кар’єрному росту, чесність і обґрунтованість у будь-яких справах виділять тебе в очах керівництва. Ймовірно, ти займеш високу посаду, колеги довіряють твоєму досвіду та здібностям. Проєкти або плани, які відкладалися через нестачу часу і коштів, найближчим часом можна буде реалізувати. Сміливо починай свою справу — вона швидко принесе плоди. Наполеглива і щоденна праця дозволить досягти успіхів у середині року. В цілому, будь уважною і стеж за підказками вищих сил: вони вкажуть як на вигідні аспекти життя, так і на ситуації, що перешкоджають продуктивному руху вперед.

Джерело: TOCHKA.NET

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *