Цієї весни з Козельщинського району служити підуть 20 юнаків

З 1 березня в Україні стартувала призовна кампанія.
Навесні призов юнаків буде проведений у квітні-червні відповідно до Указу Президента України від 30.01.2019 року №22/2019.

У Козельщинському районному військовому комісаріаті проведено уточнення військово-облікових даних та професійно-психологічне вивчення призовників, завершується обстеження стану здоров’я. Зокрема, з 4 до 6 березня близько півсотні призовників пройшли районну військово-лікарську комісію.
За словами начальника відділення комплектування військкомату капітана Анатолія Фалюша, цієї весни Козельщинський РВК має відправити на строкову військову службу 20 юнаків. Відправка команд до збірного пункту Полтавського обласного військового комісаріату запланована із 7 квітня до 30 червня. Конкретні дати призову по Козельщинському району та де саме будуть проходити службу призовники, поки невідомі. Ті, що були призвані восени минулого року, наразі пройшли підготовку в навчальному центрі Сухопутних військ «Десна», що знаходиться на Чернігівщині, наразі проходять службу у військових частинах у Києві, Чернігові, а також служать у Національній гвардії та Державній прикордонній службі України.
«Строковики за час проходження служби отримають військову спеціальність, яка може стати їм у нагоді і після звільнення з військової служби, та будуть забезпечувати життєдіяльність військових частин», — пояснює головний спеціаліст командування військового комісаріату Іван Гурин.

Віктор КРУК

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *