Нові шахрайські дії через «Укрпошту» і «Нову пошту»

Українцям приходять посилки з післяплатою, які вони не замовляли. Про це в черговий раз повідомляють українці у соцмережах, пише tehnofan.com.ua

В одній із груп у Facebook клієнти «Укрпошти» виклали фото посилки, за яку одержувачу потрібно було оплатити 178 гривень. Відзначимо, що дана схема шахрайства знайома українцям давно, проте багато хто продовжує забирати у службах доставки вантажі, які вони не замовляли.
Шахраї найчастіше надсилають невеликий конверт, проте що в ньому, – невідомо. Очевидно, що зловмисники розраховують на людську неуважність і цікавість, адже багато українців, які часто замовляють товари в інтернеті, можуть без огляду вантажу забрати незрозумілий вантаж.
Нагадаємо сучасні й поширені види шахрайств: вішинг (виманювання реквізитів банківських карток або іншої конфіденційної інформації; онлайн кредити за номером телефону (коли людям телефонують псевдооператори мобільного зв’язку буцімто для того, щоб перевірити можливість власника сім-карти поповнювати баланс через мобільний додаток); дешеві товари з передоплатою через інтернет; «ваш родич у біді — потрібна допомога»; оренда житла, працевлаштування за кордоном; обмін «старих» грошових купюр на «нові»; зняття порчі; «ви виграли автомобіль» тощо). Тож будьте пильними та обережними. Не поспішайте розлучатися зі своїми грошима, перевіряйте всю інформацію.

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *