Усіх вас береже моя пам’ять і душа

Вічний мандрівник-час стрімко летить уперед, гортаючи роки за роками швидко й невпинно. Лише пам’ять спокійно і виважено розкладає на різні полички все бачене, пережите і незабутнє. Отак і моя пам’ять закарбувала роки моєї праці й усіх, із ким працювалося і жилося. А праця моя від початку і до кінця віддана дітям, моїм випускникам

Алла Бершаденко з випускниками 2001 року

Перша лютнева субота щороку — традиційний час зустрічі та побачень випускників. Епідемія, виявилося, — не перешкода для молодих, завзятих, повних сил людей. Вони вирішили-таки зустрітись. Я в цей час трохи прихворіла і подумки пригадала поіменно свій випуск 2001 року — а їх було 26… Раптом телефонний дзвінок: «Через 5 хвилин ми будемо у Вас!».
Неможливо передати стан моєї душі, коли відчиняються двері і заходить мій випуск! Пішли спогади, спогади, спогади… А я пам’ятаю кожного: не за віком серйозну Олесю Тристан, невтомну трудівницю Аню Прохорову, яка завжди залишалася після уроків і наводила лад у класі, бо любила чистоту і блиск. А хіба можна забути Сашу Логвиненка — скромного, чесного, совісного і теж дуже трудолюбивого? Весела, цікава співрозмовниця Юлія Клочко; тиха, спокійна Оксанка Малецька. Ніхто і ніколи не бачив сумною і зажуреною Аню Жеребило — завжди усміхнену, веселу оптимістку. Пригадали поривчастий і невгамовний характер Саші Ткаченка (таким і залишився в дорослому житті).
Особливим словом хочу згадати і Сашу Фатка — спокійного, тихого, який, дізнавшись про мої побутові проблеми, прийшов на допомогу. Спасибі тобі, Сашо, пам’ятатиму твою доброту і безкорисливість!
Життя, на жаль, розкидало наших людей по світах у пошуках кращої долі. Отак і з мого випуску живуть і працюють за кордоном і Марина Жеребило, і Руслана Соловйова, й Ігор Ченакал, і Владислав Бургардт. Зі сльозами я слухала вітання Руслани Соловйової з далекого Ізраїлю. Скільки тепла, душевності, вдячності й побажань! А хіба я думала, що наш Ігор Ченакал ще й вірші буде писати? А написав із неблизької Чехії вірша-привітання.
Дорогі мої випускники, не ображайтеся, кого не згадала. Усіх вас береже моя пам’ять і душа. Здоров’я вам та успіхів у подальшому житті. Вдячна за доброту, повагу і пам’ять.


Алла БЕРШАДЕНКО,
класний керівник випуску Козельщинської школи 2001 року

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *