6 березня вшановується головна покровителька і заступниця нашого краю —чудотворна Козельщанська ікона Божої Матері

Чудотворний образ Богоматері славиться чудесами зцілення, і віряни 6 березня прийдуть у церкви і храми, щоб помолитися і розповісти про свої біди. Священнослужителі закликають вірян читати молитви і вдома, щоб отримати підтримку і заступництво від Божої Матері.
Щирі молитви, піднесені у день шанування ікони, допомагають вірянам. До Козельщанської Богоматері звертаються з різними проблемами. Вона допомагає зцілитися від душевних і тілесних недуг, віднайти міцність духу і душевну рівновагу, зміцнитися у вірі та протистояти спокусам, приборкати гнів і позбутися туги, уберегтися від наклепів і впливу заздрісників та маніпуляторів.
У день вшанування Козельщанської Божої Матері Небеса слухають кожне слово, тому священнослужителі закликають бути чесними під час молитов і звільнити душу від тягарів. Спілкування зі святинею може відбуватися в будь-якій формі, і для цього не потрібно заучувати довгі молитви церковнослов’янською мовою. Досить попросити допомоги і покаятися у непорядних вчинках, щоб отримати підтримку Вищих Сил.

Молитва перед іконою Богородиці 6 березня:
«Благодатна Діва Марія, заступниця і захисниця всіх, хто живе на землі! Молимося смиренно лику Твоєму і просимо підтримки у справах земних. Не залиш нас без свого заступництва і не дай недугам душевним і тілесним здолати нас. Спаси і збережи від зла будь-якого і не дай звернути зі шляху істинного. Зміцни віру нашу в Господа, Сина Твого, захисника нашого. Так будемо прославляти тебе відтепер і навіки вічні. Амінь!».

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *