SONY DSC

Настільний теніс у портретах

У спортивній Козельщині нещодавно відбувся традиційний відкритий турнір із настільного тенісу. За підсумками турніру серед ветеранів-тенісистів місця розподілилися таким чином:
Олексій Шиндель, м. Кременчук,
Сергій Балабей, смт Козельщина,
Юрій Прокопенко, с. М. Кобелячок,
Олександр Неруш, м. Хорол,
Сергій Смерчинський, смт Нова Галещина,
Владислав Тимошенко, м. Хорол,
Микола Операйло, смт Козельщина.
Переможець — Олексій Шиндель — так прокоментував особливості цього виду спорту:
— Я називаю настільний теніс «шахами у русі», бо під час гри рішення треба приймати надзвичайно швидко, стежити не тільки за суперником, але і за собою, все помічати і вчасно, якщо це потрібно, змінювати тактику.
Спритний, у грі агресивний і, звичайно, кмітливий — це про Юрія Прокопенка, якого за грою я бачив уперше і був безмежно вражений.
— Щоб стати спортсменом-віртуозом, треба постійно бути у грі, — каже Юрій. — Як ото музиканти працюють по 8-10 годин, тут так само. Мій принцип: тренуватися, тренуватися і ще раз тренуватися! Треба також добре знати суперника, помічати його слабі сторони. Завдяки цьому можна вигравати.
Владислав Тимошенко — мій земляк по Хоролу. Я пам’ятаю його ще школярем-старшокласником, який почав грати у настільний теніс із дванадцяти років. Таланти свої не розгубив і невдовзі став чемпіоном свого району. За час своєї тренерської роботи підготував чимало тенісистів високого класу. Особливо пишається, що виховав трьох кандидатів і одного майстра спорту.
— А сьогодні на відкритий турнір прибули мої Саша Неруш, Вадим Яковенко і Сергій Луценко. Своїм учням часто кажу: якщо ти у школі погано вчишся, у тенісі тобі нема чого робити, — розповідає Владислав. — Усі мої чемпіони — відмінники у навчанні, а окремі — медалісти…
Хвилювання цього турніру вляглося, нагороди отримані, а попереду — знову наполегливі тренування і нові перемоги.

Олександр СИНЯГІВСЬКИЙ,
член президії Полтавської обласної федерації з настільного тенісу
Фото Юрія Операйла

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *