Козельщинська громада — чемпіонка

Нещодавно у Кобеляках відбувся чемпіонат Територіальної Організації ГО ВФСТ «Колос» з шашок, шахів, настільного тенісу. Досить вдало виступили спортсмени нашої Козельщинської громади, які, не зважаючи на титулованих суперників із їхніми розрядами та рейтингами, обійшли їх і завоювали призові місця.
Чемпіоном із шашок став Анатолій Остапченко з Довгої, залишивши за бортом кандидатів у майстри спорту — Ігоря Дяченка з Білицької громади, Андрія Гриднінка з Карлівської та інших. Партнер по команді Анатолія — Ірина Бабич, — зазнавши однієї поразки від сусідів із Решетилівської громади Антоніни Подробахи, розділила 2-4 місце.
За сумою очок чемпіонкою стала Козельщинська громада, на другому місці — Решетилівська, а третю сходинку посіла Білицька громада.

Ліля Грищенко
і Олег Колісніченко
Ірина Бабич
і Анатолій Остапченко

Чемпіонкою з шахів теж стала наша спортсменка Лілія Грищенко, яка не зазнала жодної поразки. Олег Колісніченко не потрапив до призової трійки, але, набравши потрібні очки у скарбничку нашої збірної, приніс командне третє місце.
Попереду лише Решетилівка та Новосанжарська громада.
Тенісисти Сергій Балабей і Ярослава Скляревська зайняли 4 командне місце, при тому, що рівень гравців збірних був досить високим — з’їхалися кращі з кращих.
Велике спасибі всім учасникам нашої збірної за успішний виступ. До нових перемог!

Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ, голова ГО ВФСТ «Колос»

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *