Кубок Горішніх Плавнів із футзалу знову їде до Козельщини

21 березня у Горішніх Плавнях відбувся фінал кубка з футзалу, де зустрілися команди «Антон» (Горішні Плавні) та ФК «Козельщина». Матч видався дуже напруженим,і з великими швидкостями та інтригою до фінального свистка. Завдяки дублю Андрія Шимбакова наша команда повела в рахунку, тож перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на нашу користь. У середині другого тайму завдяки влучному удару Артема Щербака з передачі капітана команди Євгена Ларченка рахунок став 3:1.

Але команда суперників не збиралася здаватися і відквитала 2 м’ячі, зрівнявши рахунок — 3:3. Буквально за 30 секунд до завершення матчу козельщани отримали можливість вирвати перемогу, але фортуна відвернулася від нас. Матч так і закінчився з рахунком 3:3.
Але в серії післяматчевих пенальті удача перейшла на наш бік. Завдяки голам Євгена Ларченка, Андрія Шимбакова, Олександра Солов’я та чудовій грі нашого воротаря Віталія Ноженка в останньому пенальті, яке він відбив, ми перемагаємо з рахунком 3:2. І кубок міста третій раз підряд їде до Козельщини!
Підтримати нашу команду приїхало чимало вболівальників. Тож від себе особисто, від команди дякую кожному з них. Це наша спільна перемога.