Туга за «Журавлиною тугою»

Цей рік особливий. Раптово пішов із життя педагог, інтелігент за суттю, високоосвічена людина Олександр Сергійович Романченко

Хор «Калина».
Москва, Останкіно
О.С.Романченко — директор Вишняківської ЗОШ

Він часто заходив до редакції райгазети, підтримував творчі стосунки із на той час завідуючою відділом листів Надією Антонівною Синягівською. Саме вона помітила здібності, талант Ліни Романченко — доньки Олександра Сергійовича. Добірка юної поетеси тоді була опублікована на літературній сторінці районки. Згодом любов і смак до слова у Ліни поглибилися, тож після здобуття вищої освіти вона працює в редакції кременчуцької газети.

Олександр Сергійович під час проведення уроку

…Ось уже вкотре переглядаю відеозапис «Вечора пам’яті», присвяченого Надії Синягівській. У ньому ще тоді, десять років тому, узяв участь і незабутній Олександр Романченко. Тоді принагідно він розповів і про творчий шлях своєї доньки Ліни, про її участь у Всеукраїнському творчому зльоті у Чернівцях. А потім Олександр Сергійович чудово виконав пісню Олександра Білаша «Журавлина туга». Акомпонував йому на баяні Володимир Стеценко. Тепер ця сумна пісня нагадує мені вже двох — Олександра Сергійовича і Надію Антонівну.
Висловлюю глибоке співчуття рідним і близьким Олександра Сергійовича. Пам’ять про світлу і багату душею людину надовго збережеться у серцях тих, хто його знав.

Олександр СИНЯГІВСЬКИЙ,
смт Козельщина

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *