Пригарівка відзначила Міжнародний день лялькаря

Традицію Свята лялькарів усього світу відкрив день 21 березня 2003 року. Саме цього дня відзначають своє свято всі професіонали та прихильники театру ляльок. І хоча у Пригарівці лялькового театру немає, але є майстриня, вироби якої гідні того, щоб представити їх широкому загалу, — Любов Шикор, про яку вже писала наша газета.
Це чудові, неповторні ляльки-мотанки — обереги, витвори народного мистецтва

— Я увесь час захоплювалася творчістю Любові Іванівни, — розповідає Ліна Глова, директорка Пригарівського сільського Будинку культури. — Давно хотіла організувати виставку її ляльок-мотанок. А тут якраз чудовий привід: Міжнародний день лялькаря… Любов Іванівна наскільки скромна людина, що умовити її було нелегко. Але моя ініціатива все ж таки одержала підтримку. І минулої п’ятниці ми презентували в нашому Будинку культури роботи майстрині-лялькарки. Людей на виставі, як для нашого села, було чимало — тільки школярів більше, ніж півсотні. Діти приходили по черзі, класами, уважно слухали… А першачки такі були зацікавлені та уважні, засипали мене запитаннями! Крім учнів, кількадесят дорослих односельців заходили подивитися; усі були у захваті. До речі, виставка працювала увесь наступний тиждень.

Крім виставки, народна умілиця ще й провела авторський майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки, який відвідало десятеро дітей і дорослих. Захід викликав буквально шквал позитивних емоцій у відвідувачів.

Фото Ліни Глови

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *