І в мирному житті, й на військових теренах

Ще з початком російської агресії на сході України Андрій Хоменко вирішив стати професійним резервістом. Адже свого часу він отримав звання лейтенанта медичної служби, закінчивши військову кафедру при Українській медичній стоматологічній академії м.Полтави. Тож у 2014 році Андрій Вікторович одним із перших підписав контракт на проходження служби у військовому резерві. Мотивація була простою: «Я не можу залишатися осторонь, коли таке трапилося на моїй землі».
За цей час Андрій Хоменко встиг неодноразово побувати на навчальних зборах ТРО. «Я повинен бути тут, поки моїй країні загрожує ворог», — зазначає воїн територіальної оборони. Там його знають, як фахівця своєї справи. Нині Андрій Вікторович обіймає посаду заступника головного лікаря з медичної частини КНП «Козельщинська центральна лікарня» Козельщинської селищної ради та є начальником медичної служби батальйону територіальної оборони у м.Кременчуці.
Андрій Хоменко має власне бачення того, якою має бути територіальна оборона України. Найкращою вважає систему європейських країн, зокрема — Ізраїлю. Кожен чоловік повинен уміти захищати свою країну. Крім гідного рівня забезпечення, за переконанням офіцера запасу, повинні бути і вимоги до резервістів: явка на збори має бути обов’язковою, а самі збори — регулярними. Службу в резерві повинні проходити за контрактом; це запорука безпеки нашого майбутнього.

Козельщинський  
територіальний центр комплектування
та соціальної підтримки

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *