Убезпечте від біди себе та ближніх своїх!

Наближається одне з найбільших релігійних свят — Світле Христове Воскресіння (Великдень). За традицією цього дня у храмах проходять урочисті релігійні заходи, в яких бере участь велика кількість людей. Під час літургій священнослужителі та віряни використовують у приміщеннях відкритий вогонь, що робить свято потенційно небезпечним з точки зору пожежної безпеки. Тому саме в цей період рятувальники особливу увагу приділяють таким об’єктам.
Під час освячення паски, подбайте про те, аби запалена свічка не торкалася поліетилену або кошика. Ознайомтеся з планом евакуації на випадок виникнення пожежі та місць розміщення первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників, пожежних щитів, води, тощо). Прослідкуйте, щоб діти перебували під наглядом дорослих та не бавилися з вогнем.
Встановлюючи свічки і лампадки вдома, подбайте, щоб поруч із ними не було легкозаймистих матеріалів (штор, святкових декорацій тощо) та не залишайте їх запаленими без нагляду.
Настоятелям храмів радимо забезпечити наявність первинних засобів пожежогасіння у місцях масових заходів, провести додаткові інструктажі з питань пожежної безпеки з відповідальними працівниками. Особливу увагу слід приділити стану електрогосподарства, системам опалення, а також місцям встановлення свічок і шляхам евакуації та евакуаційних виходів з приміщень та будівель.
При виявленні ознак пожежі, негайно повідомте про це за телефоном 101, за необхідності викликайте інші аварійно-рятувальні служби. У разі загрози життю людей негайно організуйте їх рятування (евакуацію), використовуючи для цього наявні сили й засоби.

Козельщинський РС ГУ ДСНС України
у Полтавській області

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *