Коли у пріоритеті — лише власне збагачення…

Доброго дня, шановні читачі.
Хочу розповісти цю неприємну ситуацію, яка склалася у моєму житті. Після смерті мами я отримала спадщину й оформила за законом пів паю на території Оленівської сільської ради

У 2015 році уклала договір на оренду з ПОСП «Відродження» на найменший термін із, відповідно, найнижчим відсотком оплати. На той час найменший строк був 5 років. Чітко пам’ятаю, що лише в одному місці договору я власноруч ставила число «5», хоча свої паспортні дані писала в декількох примірниках. Скажете, що така доросла і така нерозумна? На жаль, так і є, бо на той час була згорьована через втрату матері, не підозрювала обману і не пильнувала, а треба було би…
По закінченню 5-річного терміну оренди починаю цікавитися і дізнаюся, що пай спочатку був оформлений на 5 років у вересні, а у жовтні — переоформлений на 7 років! Хоча я особисто їздила в Оленівку укладати договір лише один раз! Таким чином, працівники ПОСП «Відродження», а саме — така собі Віра Павлівна, без моєї на те згоди і відома продовжили оренду мого паю ще на 2 роки. Впевнена, що подібні випадки непоодинокі, бо спілкуюся по роботі з жителями Бригадирівки, Оленівки, Лутовинівки, Дзюбанівки й іншими.
Усе б нічого, проте на сьогоднішній день (29.04.2021) мені до цього часу не виплатили орендну плату за минулий 2020 рік. На мої неодноразові звернення все та ж особа відповідала: «Заплатимо до кінця 2020 року», «Заплатимо до 31 березня», «Вже подала Вас на оплату» і т. д. Навіть коли я хворіла на COVID і мала потребу в коштах на лікування, мої прохання ні до чого не привели.
Знаю, що ні в кого з пайовиків немає договорів на руках, чого не повинно бути, бо це незаконно. Усні звернення, як і письмові про їх видачу — ігноруються, додзвонитися майже неможливо. Свою ж таки орендну плату, яку вони зобов’язані сплатити, доводиться «вибивати», витрачати свої нерви, час і без того невеликі власні заощадження на суди.
Якщо і у когось із вас є такі проблеми з виплатами, відсутністю договорів, переоформленням із подовженням терміну оренди, будь ласка, телефонуйте! Прочитавши мій допис, поділіться розповіддю з рідними. Разом, об’єднавшись, краще і дієвіше щось змінити, ніж поодинці. Вірю, що є ще порядні та чесні орендарі, які й самі заробляють, і нададуть таку можливість своїм орендодавцям, заплативши вчасно і правильно обрахований відсоток за користування їхньою землею. Ну, це точно не ПОСП «Відродження»! Поспілкувавшись з багатьма людьми, можу з упевненістю це стверджувати. Телефон для зв’язку: 095 65 49 994.


Ірина Григорівна Митнюк,
працівниця Козельщинської центральної лікарні,
смт Козельщина

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *