Вірні й надійні друзі живуть у Панасівці!

9 червня світ відзначає Міжнародний день друзів — найтепліше свято дружніх взаємин між людьми. Свято стало дуже популярним, хоча воно й неофіційне. У цей світлий і добрий день люди радують один одного теплими словами любові та підтримки. Саме такими емоціями була сповнена минула субота у Панасівці, де мешканці села приурочили своє свято до Міжнародного дня друзів

— Мені прийшла ідея організацію свята доручити повністю нашим діткам, — розповіла завідувачка Панасівського клубу Інга Полонська. — Щоб вони спробували себе у ролі організаторів і трішки вчилися відповідальності. І діти настільки серйозно підійшли, що навіть туалет розмалювали, щоб було гарно, чим мене навіть здивували. Аня Панасенко та Настя Погрібняк спробували себе у ролі аніматорів. Матвій Глова повністю займався декором — різні кульки, квіточки… Звукорежисером свята став Сергій Яровий, якого ми навчили за пультом працювати. Діти спробували свої сили і у них усе вийшло суперово!
Дійсно, свято вдалося на славу, ще й сонячна погода йому посприяла. Привітання, пісні, музика, ігри, танці, руханки, батути, міні-дискотека, солодкий стіл, організований батьками діток, — усе налаштовувало тільки на позитив. Вражень додали артисти кріо-шоу Cool Lab із Кременчука зі своїми іграми та цікавими дослідами з рідким азотом.

Панасівчани довели, що немає нічого неможливого, якщо маєш надійних друзів. З ними і свято можна зробити, і ще багато важливих справ. Як-от — створити в селі власний бібліотечний пункт.
— Оскільки я сама дуже люблю читати книги, то одного вечора мені спала на думку ідея створити точку обміну книгами, — продовжує розповідь Інга. — Поспілкувавшись з нашими учасниками художньої самодіяльності, дізналася, що вони теж за. Тоді я створила допис у нашій групі в соцмережах, і люди почали відгукуватися! Першою книги принесла Любов Сабаніна з Пригарівки, потім і я передивилася свої книги. Далі приєдналися Ліна Глова, Тетяна Савченко, Оксана Леоненко. А Любов Василівна подарувала нам ще й шафу! Потроху книг більшає. Їх у нас майже півтори сотні. До збору книг долучився і магазин «Діброва» з Козельщини, власники якого приїхали на наше свято. «Дібрівчани» подарували від свого магазину персонально кожній дитині подарунки і безкоштовно встановили нам фотозону. Велика подяка й місцевим фермерам Миколі Білоуську, Олександру Тристану та Валерію Полонському, які надали грошову допомогу.
Тепла, дружня, майже сімейна атмосфера — саме те, що потрібно для такого душевного свята. Тож Панасівка започаткувала ще одну добру традицію, яку неодмінно захочеться продовжити і в наступні роки.Надія ЛИТВИН

Фото з соціальних мереж

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *