Козельщани й галещани успішно пройшли відбіркові змагання обласної спартакіади

12 червня на спортивних майданчиках Козельщини відбулися зональні змагання «Краща спортивна громада Полтавщини 2021 року», де команди семи територіальних громад боролися за право виходу у фінал. Приїхали, зокрема, спортсмени з сусідніх громад: Новосанжарської, Білицької, Піщанської, Глобинської, Новогалещинської. Вік учасників — 18 років і старші

Зональні змагання проводилися з волейболу, міні-футболу, шахів, шашок, настільного тенісу. Усі необхідні умови забезпечив Козельщинський ліцей, кожен вид змагань отримав свою зону: спортивну залу — для тенісу, приміщення їдальні — для шахів і шашок, відкриті майданчики — для волейболу та міні-футболу.
У результаті запеклої боротьби до фінальної частини змагань, які відбудуться у селі Розсошенцях Щербанівської територіальної громади Полтавського району, потрапили команди з міні-футболу Козельщинської та Новогалещинської громад; волейбольні команди Глобинської та Новосанжарської ТГ.

Фіналісти шахових змагань: Новогалещинська, Білицька, Новосанжарська, Козельщинська та Глобинська громади.
У фінальних змаганнях також візьмуть участь шашкісти з Піщанської, Новосанжарської, Глобинської, Білицької та Новогалещинської територіальних громад.
До числа фіналістів увійшли команди з настільного тенісу Козельщинської та Новогалещинської, Новосанжарської, Глобинської та Білицької громад.

Тож привітаймо наших переможців зональних змагань:
міні-футбол — Віталій Ноженко (воротар), Андрій Шимбаков, Олександр Жильченко, Андрій Дейнека, Віктор Дробаха, Максим Куличенко, Дмитро Дудник. Тренер Сергій Невідомий;
настільний теніс — Сергій Балабей, Ярослава Скляревська;
шахи — Геннадій Хорєв.
Бажаємо всім нашим спортсменам перемогти у фіналі!
Окрема подяка за сприяння у підготовці до змагань та їх проведенні: Козельщинській ТГ — за надану техніку для підготовки відкритих майданчиків, медпрацівнику Любові Роздільній — за медичний супровід змагань; а також спортивним суддям Федору Саричеву, Яні Тристан, Андрію Ольховському, Сергію Невідомому, Романові Лисівцю, Максиму Остапцю та Івану Пчелову — за терпіння й неупередженість.

Володимир БЕРЕЗОВСЬКИЙ,
голова ГО ВФСТ «Колос»

Please follow and like us:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *